Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Nasi moderatorzy sprawdzą jej treść i jeśli spełnia warunki regulaminu- zostanie opublikowana.

Dom wolnostojący, cały dom tylko dla Ciebie - na wyłączność

Sypialnie i łazienki

Charakterystyka i wyposażenie obiektu

Opis domu

Domek letniskowy położony na obrzeżu wioski Kalisz Kaszubski niedaleko Jeziora Biebrowo. Kalisz Kaszubski leży na trasie Kościerzyna – Chojnice. Odległość od Kościerzyny 24 km od Chojnic 43 km.  Do jeziora Biebrowo można dojechać także samochodem lub rowerem – odległość ok. 400m. Pozwolenie na wędkowanie w jeziorze Biebrowo jest do załatwienia z właścicielami domku. Działka o  powierzchni 600 m2 jest ogrodzona, na działce znajduje się altana biesiadna,miejsce na ognisko oraz huśtawka. U sąsiadów można kupić swojskie jaja, wędliny, chleb. W odległości około 1,6km znajduje się położone w lesie Jezioro Szmytkowo, do którego także można dojechać samochodem. W Lipuszu organizowane są spływy kajakowe do Wdzydz.

Opis domu
Domek piętrowy o powierzchni 60 m2. Na parterze znajduje się pokój dzienny z TV i rozkładaną kanapą, wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Na piętro prowadzą dość wygodne schody. Na piętrze jest otwarta sypialnia z rozkładaną, 2 osobową rogówką oraz sofą dla 1 osoby. Jest także wyjście na balkon.

Domek można wynająć także na WEEKENDY poza sezonem A – szczegółowy cennik, dostępne terminy oraz możliwość rezerwacji znajdują się w zakładce “Terminy i rezerwacja”.

Charakterystyka i wyposażenie obiektu:

 • Sypialnia I : rogówka 2 osobowa + sofa 1 osoba dorosła lub 2 dzieci, piętro
 • Dodatkowe spanie: kanapa 2 os.: parter
 • Pokój dzienny z TV: parter
 • Aneks kuchenny: parter
 • Kuchenka: elektryczna, 2 fajerki z piekarnikiem elektr.
 • Lodówka
 • Czajnik
 • Łazienka z prysznicem: parter
 • Ciepła woda: elektryczny podgrzewacz przepływowy
 • Ogrzewanie: grzejnik olejowy
 • TV: naziemna
 • Meble ogrodowe: 2 leżaki
 • Grill ogrodowy
 • Ognisko na działce
 • Wędkowanie: wykup zezwolenia
 • Bar/Restauracja: 4 km/6 km
 • Lekarz, ośr. zdrowia: 6 km
 • Sklep spożywczy: 200 m
 • Bankomat: 1km
Rozwiń opis Zwiń opis

Lokalizacja i okolica

Lokalizacja - opis

Dom nr 011 lokalizacja*:

miejscowość: Kalisz Kaszubski, jezioro: Biebrowo, region: Wdzydze i okolice, gmina: Dziemiany , powiat: kościerski
*dokładamy wszelkich starań aby lokalizacja pokazana na tej mapie była zbliżona do faktycznej, natomiast należy ją traktować jedynie jako lokalizację orientacyjną.

Atrakcje w okolicy

Atrakcje w okolicy

Bogata w lasy i jeziora okolica, czyste powietrze, brak przemysłu i środowisko nieskażone odpadami przemysłowymi to ważny atut gminy Dziemiany, do której należy Kalisz Kaszubski.
Dla wędkarzy polecane jest także pobliskie jezioro Słone. W Dziemianach jest czynne kąpielisko gminne z atrakcjami dla dzieci. W odległej o 15km Kościerzynie znajduje się AquaPark, a w odległości około 30 km kompleks turystyczny Wieżyca - Szymbark - Ostrzyce. Miejscowość Szymbark jest położona jest w sercu Szwajcarii Kaszubskiej, na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. W Szymbarku znajduje się słynny Dom Do Góry Nogami, Najdłuższa Deska Świata oraz skansen. W okolicy ok. 3 km od Szymbarku znajduje się Wieżyca z wieżą widokową oraz wyciągiem narciarskim. Bogata infrastruktura turystyczna okolicy pozwala na aktywny wypoczynek. Nad jeziorem Ostrzyckim (ok. 4km) znajdują się wypożyczalnie sprzętów wodnych. W odległości ok. 9km znajduje się zespół pięciu dużych, połączonych ze sobą jezior zwany Morzem Kaszubskim obejmujący jeziora: Wdzydze, Radolne, Gołuń, Jelenie i Słupinko. Na jeziorze Wdzydze są liczne wyspy, w tym zamieszkała Ostrów Wielki, Ostrów Mały i Glonek, Sorka, Przerost i Wyspa Sidły. Wokół zespołu jezior zlokalizowanych jest szereg atrakcji turystycznych m.in. Muzeum -Kaszubski Park Etnograficzny oraz Stanica Wodna z wieżą widokową. Istnieje tu możliwość wypożyczenia wszelkiego rodzaju sprzętu pływającego. Organizowane są także spływy kajakowe z miejscowości Lipusz do Wdzydz (po spływie odwóz do Lipusza).

Cennik i ważne informacje

Cennik, kalendarz zajętości, formularz rezerwacji

CENNIK - wynajem domu na 1 tydzień (7 noclegów)

Pogrubiona cena jest ceną wynajmu domu na 1 tydzień, od soboty do soboty i zawiera już w sobie kwotę rezerwacji i zaliczki. Mogą wystąpić opłaty dodatkowe podane w tabelce poniżej cennika.

Sezon ASezon B
27.06.2020 – 22.08.2020.poza sezonem A25.04 - 03.05.20. 10.06.- 14.06.20.
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
1179 zł/tydzień1059 zł/tydzień
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych)399 zł/tydzień349 zł/tydzień
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)780 zł/tydzień710 zł/tydzień

*WEEKEND POZA SEZONEM A (cena nie dotyczy Majówki i Bożego Ciała):
500zł za weekend (przyjazd w piątek wyjazd w niedzielę), obowiązują dopłaty dodatkowe wymienione poniżej.

OPŁATY DODATKOWE:
1. Zużycie energii elekt. wg wskazań licznika; koszt 80 gr. za 1 kWh
2. Sprzątanie domu po zakończeniu turnusu 100 zł jeżeli najemca nie chce sam wykonać tej pracy
3. Opłata za bieliznę pościelową 15 zł/osoba/pobyt (można zabrać swoje prześcieradła i poszewki - wówczas opłata nie jest pobierana)
4. Każde zwierzę: 50zł/tydzień (przy krótszych wynajmach opłata jak za cały tydzień)

KAUCJA 300 zł - Płatna w dniu przyjazdu
Kaucja, pobierana przez właściciela w momencie przekazania kluczy w dniu przyjazdu, jest zwracana najemcy po potrąceniu kwoty opłat dodatkowych oraz ewentualnych uzasadnionych kosztów szkód powstałych z jego winy. Potrącenie z kaucji  kwoty opłat dodatkowych następuje w dniu wyjazdu i dotyczy opłat, których wysokość zależy od zużycia (np. opłata za energię elektryczną, zużyte drewno itp). Opłaty dodatkowe stałe (np. za dodatkowe osoby, za pobyt zwierzęcia, wypożyczenie sprzętu, sprzątanie, bieliznę pościelową, opłaty zryczałtowane itp.) są pobierane w dniu przyjazdu wraz z czynszem najmu. Kaucja nie jest tożsama z zaliczką.

REZERWACJA
Aby zarezerwować dom najpierw wybierz termin na kalendarzu poniżej:

Domek jest obecnie niedostępny do wynajmu, być może jest to tymczasowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz maila: biuro@domki-letniskowe.pl, zapytaj na czacie lub zadzwoń: 58 380-46-13 (pn-pt 9-16)

Opinie

Ten obiekt nie ma jeszcze opinii- napisz swoją