Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Nasi moderatorzy sprawdzą jej treść i jeśli spełnia warunki regulaminu- zostanie opublikowana.

Domek jest obecnie niedostępny do wynajmu, być może jest to tymczasowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz maila: biuro@domki-letniskowe.pl, zapytaj na czacie lub zadzwoń: 58 380-46-13 (pn-pt 9-16)

Opis domu

Dom letniskowy o powierzchni 120 m2 położony w Klęśniku (okolice Przechlewa), w odległości 115 km od Gdańska i 20 km od Chojnic. Działka o powierzchni 700 m2 jest ogrodzona płotem. Na działce znajdują się: grill oraz huśtawka. Na terenie mogą parkować samochody, w tym jeden pod wiatą. Pod tarasem znajdują się 2 ławy biesiadne. Do jeziora jest 200m, wygodne dojście ścieżką. Na brzegu jeziora jest ogólnodostępne, łagodne wejście do wody oraz ogólnodostępny, duży pomost. Na brzegu jest także miejsce na ognisko i altana biesiadna. Do dyspozycji gości jest 3 osobowa łódź . W okolicy istnieje możliwość wypożyczenia kajaków. Nad jeziorem znajdują się także inne miejsca kąpielowe oraz liczne mostki dla wędkarzy. Na wyposażeniu są również 4 rowery do wypożyczenia.

Opis domu
Duży, dwupoziomowy dom z tarasem. Z tarasu jest zejście na ogród. Na najniższej kondygnacji znajduje się pokój barowy z barkiem i rozkładanymi fotelami (dodatkowe spanie). Z pokoju jest bezpośrednie wyjście na ogród pod tarasem, gdzie znajdują się 2 ławy biesiadne. Na wysokim parterze znajduje się salon, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z kabiną prysznicową. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na taras. Z korytarza prowadzą wygodne schody na piętro, gdzie znajdują się cztery dwuosobowe. W domu może nocować 9 osób, natomiast doliczana jest opłata za każdą osobę powyżej 6: 100 zł/os/tydzień, dzieci do lat 7: 50 zł/dziecko/tydzień, 1 niemowlę lub 1 dziecko do lat 2 bez dopłat.

Atrakcje
Dom stanowi idealne miejsce na wczasy rodzinne oraz dla osób lubiących wędkowanie, zbieranie grzybów, grillowanie. W okolicy organizowane są spływy kajakowe. Właściciel poleca także wędkowanie z przewodnikiem. Malownicza okolica, z obszarami Chronionego Krajobrazu, sąsiedztwo lasów oraz jeziora umożliwiają wypoczynek w kontakcie z przyrodą.

Ten obiekt nie ma jeszcze opinii- napisz swoją

Napisz opinięZasady systemu oceniania

Bory Tucholskie

Bory TucholskieBory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają

Czytaj dalej