Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Nasi moderatorzy sprawdzą jej treść i jeśli spełnia warunki regulaminu- zostanie opublikowana.

Cennik, kalendarz zajętości, formularz rezerwacji

CENNIK - wynajem domu na 1 tydzień (7 noclegów)

Pogrubiona cena jest ceną wynajmu domu na 1 tydzień, od soboty do soboty i zawiera już w sobie kwotę rezerwacji i zaliczki. Mogą wystąpić opłaty dodatkowe podane w tabelce poniżej cennika.

Sezon A Sezon B TYLKO weekendy:
27.06.2020 – 22.08.2020. poza sezonem A poza sezonem A (piątek-niedziela)
Cena wynajmu za tydzień (7 noclegów), w tym: 1749 zł/tydzień 1499 zł/tydzień 800 zł za 2 noce
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych) 549 zł/tydzień 499 zł/tydzień 300 zł/pobyt
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu) 1200 zł/tydzień 1000 zł/tydzień 500 zł za 2 noce
Sezon A Sezon B TYLKO weekendy:
27.06.2020 – 22.08.2020. poza sezonem A poza sezonem A (piątek-niedziela)
Cena wynajmu za tydzień (7 noclegów), w tym: 1749 zł/tydzień 1499 zł/tydzień 800 zł za 2 noce
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych) 549 zł/tydzień 499 zł/tydzień 300 zł/pobyt
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu) 1200 zł/tydzień 1000 zł/tydzień 500 zł za 2 noce

OPŁATY DODATKOWE:
1. Zużycie energii elekt. wg wskazań licznika; koszt 1zł. za 1 kWh
2. Sprzątanie domu po zakończeniu turnusu 200 zł jeżeli najemca nie chce sam wykonać tej pracy
3. Drewno do ogniska 30 zł/wiązka umowna
4. Bielizna pościelowa 15 zł/osoba/pobyt (można zabrać swoje prześcieradła i poszewki - wówczas opłata nie jest pobierana)
5. Każde zwierzę: 50 zł/tydzień
6. Opłata klimatyczna pobierana w imieniu gminy wg stawki określanej przez gminę na dany rok: ok. 1,20zł/osoba/dzień pobytu

KAUCJA 300 zł - Płatna w dniu przyjazdu
Kaucja, pobierana przez właściciela w momencie przekazania kluczy w dniu przyjazdu, jest zwracana najemcy po potrąceniu kwoty opłat dodatkowych oraz ewentualnych uzasadnionych kosztów szkód powstałych z jego winy. Potrącenie z kaucji  kwoty opłat dodatkowych następuje w dniu wyjazdu i dotyczy opłat, których wysokość zależy od zużycia (np. opłata za energię elektryczną, zużyte drewno itp). Opłaty dodatkowe stałe (np.: za dodatkowe osoby, za pobyt zwierzęcia, wypożyczenie sprzętu, sprzątanie, bieliznę pościelową, opłaty zryczałtowane itp.) są pobierane w dniu przyjazdu wraz z czynszem najmu. Kaucja nie jest tożsama z zaliczką.

REZERWACJA
Aby zarezerwować dom najpierw wybierz termin na kalendarzu poniżej:

Ogólne

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: tylko małe
 • odległość od wody: 800 m
 • powierzchnia użytkowa: 87 m²
 • powierzchnia działki: 1870 m²
 • najbliższe jezioro: Skoszewskie / Somińskie
Dom całoroczny położony w miejscowości Skoszewo, miedzy dwoma jeziorami: Skoszewskim i Somińskim. Odległość od Bytowa 20 km, od Kościerzyny 34 km. Dom jest usytuowany w zacisznej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwo są łąki i pola. Na działce, do wyłącznej dyspozycji gości znajduje się wiele atrakcji: duży basen z pokrywą, duża trampolina, oświetlane boisko, huśtawka ogrodowa, piaskownica, platformy dla dzieci, altana biesiadna oraz miejsce na ognisko. Na terenie działki, za zamykaną bramą mogą parkować samochody. Działka jest w pełni ogrodzona.
Do Jeziora Skoszewskiego jest ok. 1km. Jezioro Skoszewskie jest jeziorem śródleśnym, o pierwszej klasie czystości wody. Do Jeziora Somińskiego jest około 800m. W odległości około 1km znajduje się somińska przystań kajakowa, gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający. Natomiast w odległości ok. 3km znajduje się gminne kąpielisko w Sominach z barem, altanami oraz wejściem do wody dogodnym dla dzieci. Dom jest świetna propozycją dla gości ceniących sobie spokój i ciszę, malownicze widoki oraz aktywny wypoczynek.

UWAGA! Palenie papierosów tylko i wyłącznie na zewnątrz domu.

Opis domu:
Do wynajmu przeznaczone jest piętro domu. Pozostała cześć domu należy do właściciela i podczas wynajmu jest zamknięta i nikt tam nie przebywa. Działka jest do wyłącznej dyspozycji gości. Wejście dla gości jest po schodach zewnętrznych na poziom piętra. Do dyspozycji jest: spory salon z rogówką i TV NC+ oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym ze stołem do spożywania posiłków, 3 sypialnie, osobne WC z umywalką oraz łazienka z WC i prysznicem. Ze wszystkich sypialń jest wyjście na balkon. W oknach są moskitiery oraz żaluzje. W sypialni zielonej jest łóżko 2 osobowe, stół z krzesłami, szafa oraz TV naziemna, w sypialni niebieskiej są 2 łóżka 1 osobowe, stół z krzesłami oraz szafa i TV naziemna, a w sypialni czerwonej jest łóżko 2 osobowe, łóżko dla dziecka lub nastolatka, łóżeczko niemowlęce, stół z krzesłami, szafa oraz TV naziemna. Łóżeczko niemowlęce można spokojnie umiejscowić w każdej z 3 sypialń. Do każdej sypialni jest wejście z korytarza. W domu może nocować 6 osób dorosłych + 2 dzieci.W domu jest dostępne Wi-Fi bez limitu.

 

WEEKEND ZA 800 ZŁ:
Oferta dotyczy weekendów poza sezonem A: 800zł za weekend (przyjazd w piątek wyjazd w niedzielę) + opłaty dodatkowe wymienione w zakładce “Terminy i rezerwacja”

 

Charakterystyka i wyposażenie obiektu:

 • 1 Sypialnia, zielona: łóżko 2 osobowe, TV naziemna
 • 2 Sypialnia, niebieska: 2 łóżka 1 osobowe, TV naziemna
 • 3 Sypialnia, czerwona: łóżko 2 os., łóżko 1 os. dla dziecka, łóżeczko niemowlęce, TV naziemna
 • Osobne WC
 • Łazienka z prysznicem
 • Pralka: tak
 • Bielizna pościelowa: odpłatnie
 • Salon: TV NC+
 • Wyposażony aneks kuchenny
 • Kuchenka 4 płyty + piekarnik, elektryczna
 • Czajnik: elektryczny
 • Zmywarka: tak
 • Ogrzewanie: centralne
 • Ciepła woda: bojler elektr.
 • Lodówka z zamrażarką: tak
 • Zwierzęta domowe: małe, do uzgodnienia
 • Grill: tak
 • Ognisko na działce: tak
 • Bar: 3km
 • Kąpiel w jeziorze: 800m/1km/12km w Dziemianach
 • Lekarz Dziemiany: 12 km
 • Sklep spożywczy: 3 km
 • Stadnina koni: 3 km
 • Wypożyczalnia kajaków i łódek: Sominy, 1km

Atrakcje w okolicy

Dom stanowi idealne miejsce dla wieloosobowej rodziny lub dwóch zaprzyjaźnionych rodzin. Wspaniałe miejsce dla wędkarzy i grzybiarzy oraz dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek. Wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych oraz kąpielisko gminne z dużym pomostem znajduje się nad jeziorem Somińskim odległości ok.3 km. W Dziemianach - około 12km- jest czynne kąpielisko gminne z atrakcjami dla dzieci. W Bytowie - 20km- można zobaczyć Zamek Krzyżacki, zabytkowy kościół i spichlerz, jest także aquapark, oraz organizowane są imprezy sezonowe - kulturalne i rozrywkowe. W odległej o 35km Kościerzynie znajduje się AquaPark, a w odległości około 40 km kompleks turystyczny Wieżyca - Szymbark - Ostrzyce. Miejscowość Szymbark jest położona jest w sercu Szwajcarii Kaszubskiej, na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. W Szymbarku znajduje się słynny Dom Do Góry Nogami, Najdłuższa Deska Świata oraz skansen. W okolicy ok. 3 km od Szymbarku znajduje się Wieżyca z wieżą widokową oraz wyciągiem narciarskim. Bogata infrastruktura turystyczna okolicy pozwala na aktywny wypoczynek. Nad jeziorem Ostrzyckim (ok. 4km) znajdują się wypożyczalnie sprzętów wodnych. W odległości ok. 30km znajduje się zespół pięciu dużych, połączonych ze sobą jezior zwany Morzem Kaszubskim obejmujący jeziora: Wdzydze, Radolne, Gołuń, Jelenie i Słupinko. Na jeziorze Wdzydze są liczne wyspy, w tym zamieszkała Ostrów Wielki, Ostrów Mały i Glonek, Sorka, Przerost i Wyspa Sidły. Wokół zespołu jezior zlokalizowanych jest szereg atrakcji turystycznych m.in. Muzeum -Kaszubski Park Etnograficzny oraz Stanica Wodna z wieżą widokową. Istnieje tu możliwość wypożyczenia wszelkiego rodzaju sprzętu pływającego. Organizowane są także spływy kajakowe z miejscowości Lipusz do Wdzydz (po spływie odwóz do Lipusza).

Lokalizacja - opis

Dom nr 044 lokalizacja*:

miejscowość: Skoszewo, jezioro: Skoszewskie / Somińskie, region: Wdzydze i okolice, gmina: Brusy, powiat: chojnicki
*dokładamy wszelkich starań aby lokalizacja pokazana na tej mapie była zbliżona do faktycznej, natomiast należy ją traktować jedynie jako lokalizację orientacyjną.

Ten obiekt nie ma jeszcze opinii- napisz swoją

Napisz opinięZasady systemu oceniania

Wdzydze i okolice

Wdzydze i okoliceCzyste, naturalne tereny położone na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego o przewadze terenów leśnych, sąsiadujące na południu z Borami Tucholskimi. Głównym jeziorem regionu i przy okazji największym jeziorem Kaszub jest Jezioro Wdzydze. Jezioro to połączone z rzeką Wdą nazywane jest czasem Morzem Kaszubskim. Ze swoim zapleczem stanowi świetny i doceniany przez turystów akwen do uprawiania sportów

Read more