Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Nasi moderatorzy sprawdzą jej treść i jeśli spełnia warunki regulaminu- zostanie opublikowana.

Cennik, kalendarz zajętości, formularz rezerwacji

CENNIK - wynajem domu na 1 tydzień (7 noclegów)

Pogrubiona cena jest ceną wynajmu domu na 1 tydzień, od soboty do soboty i zawiera już w sobie kwotę rezerwacji i zaliczki. Mogą wystąpić opłaty dodatkowe podane w tabelce poniżej cennika.

Sezon ASezon BTYLKO weekendy:
26.06.2021 – 28.08.2021.poza sezonem A25.04 - 03.05.21.
02.06.- 06.06.21.
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
2899 zł/tydzień
(8 osób)
2899 zł/tydzień
(8 osób)
nie jest wynajmowany
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych)649 zł/tydzień649 zł/tydzień---
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)2250 zł/tydzień2250 zł/tydzień---
Sezon ASezon BTYLKO weekendy:
26.06.2021 – 28.08.2021.poza sezonem A25.04 - 03.05.21.
02.06.- 06.06.21.
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
2899 zł/tydzień
(8 osób)
2899 zł/tydzień
(8 osób)
nie jest wynajmowany
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych)649 zł/tydzień649 zł/tydzień---
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)2250 zł/tydzień2250 zł/tydzień---

OPŁATY DODATKOWE:
1. Dopłata za każdą osobę powyżej 8: 280 zł/os/tydzień, 1 niemowlę lub 1 dziecko do lat 2 bez dopłat. Maksymalnie, łącznie 10 osób (przy krótszych wynajmach dopłata doliczana jak za pełen tydzień)
2. Zużycie energii elekt. wg wskazań licznika; koszt 1zł za 1 kWh.
3. Sprzątanie domu po zakończeniu turnusu 200 zł jeżeli najemca nie chce sam wykonać tej pracy.
4. Każde zwierzę: 100 zł/tydzień (przy krótszych wynajmach dopłata doliczana jak za pełen tydzień)
5. Bielizna pościelowa: 15zł/os/pobyt (można zabrać swoje prześcieradła i poszewki - wówczas opłata nie jest pobierana)

KAUCJA 300 zł - Płatna w dniu przyjazdu
Kaucja, pobierana przez właściciela w momencie przekazania kluczy w dniu przyjazdu, jest zwracana najemcy po potrąceniu kwoty opłat dodatkowych oraz ewentualnych uzasadnionych kosztów szkód powstałych z jego winy. Potrącenie z kaucji  kwoty opłat dodatkowych następuje w dniu wyjazdu i dotyczy opłat, których wysokość zależy od zużycia (np. opłata za energię elektryczną, zużyte drewno itp). Opłaty dodatkowe stałe (np. za dodatkowe osoby, za pobyt zwierzęcia, wypożyczenie sprzętu, sprzątanie, bieliznę pościelową, opłaty zryczałtowane itp.) są pobierane w dniu przyjazdu wraz z czynszem najmu. Kaucja nie jest tożsama z zaliczką.

REZERWACJA
Aby zarezerwować dom najpierw wybierz termin na kalendarzu poniżej:

Opis domu

 • liczba osób max: 8/10
 • liczba sypialni: 5
 • zwierzęta: tak
 • odległość od wody: 100 m
 • powierzchnia użytkowa: 150 m²
 • powierzchnia działki: 5500 m²
 • najbliższe jezioro: Kałębie

Oferta agroturystyczna.
Duży dom letniskowy położony w miejscowości Radogoszcz pod Osiekiem, w odległości 90 km od Gdańska i 15 km od Skórcza. W pełni ogrodzona działka, o powierzchni 5550 m2, jest położona 100 m od malowniczego jeziora Kałębie. Miejscowość okalają lasy Borów Tucholskich. Do jeziora jest 150 m, jest tam ogólnodostępny pomost z naturalnym wejściem do wody i trawiastym miejscem do plażowania. Na działce znajdują się zarybiane stawy (karasie), można wędkować, jest także łódka wędkarska – opłata za złowioną rybę. Wędkowanie w Jeziorze Kałębie po wykupieniu zezwolenia w wiosce. Na działce jest: miejsce na ognisko, huśtawka, bujak, bilard z możliwością ping-ponga pod wiatą, siatka do siatkówki i kosz. W sąsiedztwie są piękne i grzybne lasy, doskonałe na wycieczki rowerowe czy spacery.

Na terenie działki znajduje się także kuchnia letnia, w której może czasowo przebywać właściciel.

W odległości ok 4km znajduje się ośrodek wypoczynkowy Dobry Brat, gdzie istnieje możliwość wykupienia wyżywienia, wypożyczenia sprzętu wodnego oraz wykupienia zabiegów odnowy biologicznej.

Opis domu
Duży, o powierzchni 150 m2, dwupoziomowy dom z bala z dużym tarasem. Na parterze znajduje się salon z kominkiem dekoracyjnym (nie ma możliwości palenia w kominku), wyposażony aneks kuchenny, łazienka z prysznicem oraz sypialnia z dwuosobowym łóżkiem. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na taras. Na piętro prowadzą wygodne schody. Na piętrze są 4 sypialnie, w każdej łóżko dwuosobowe i jednoosobowe (lub kanapa), dwie łazienki z prysznicem oraz kącik wypoczynkowy z fotelami i TV. Dom wynajmowany jest dla maksymalnie 10 osób.
UWAGA: w domku obowiązuje segregacja śmieci, są przygotowane worki i pojemniki

Właściciel pobiera dodatkową opłatę za każdą osobę powyżej 8 – szczegółowy cennik, dostępne terminy oraz możliwość rezerwacji znajdują się w zakładce “Terminy i rezerwacja”.

Charakterystyka i wyposażenie obiektu:

 • Sypialnia I : łóżko 2 osobowe, parter
 • Sypialnia II : kanapa 2 osobowe + łóżko 1 osobowe, piętro
 • Sypialnia III : łóżko 2 osobowe + łóżko 1 osobowe, piętro
 • Sypialnia IV : łóżko 2 osobowe + łóżko 1 osobowe, piętro
 • Sypialnia V : łóżko 2 osobowe + łóżko 1 osobowe, piętro
 • Salon: parter
 • 1 Łazienka z prysznicem + WC: parter
 • 2 Łazienka z prysznicem + WC: piętro
 • 3 Łazienka z prysznicem + WC: piętro
 • Kuchenka: 4 palniki. elektr. + piekarnik, gazowy
 • Czajnik elektryczny
 • Lodówka
 • Zmywarka
 • Pralka
 • Ciepła woda: bojler elektryczny
 • Ogrzewanie: elektryczne
 • TV: satelitarna
 • Grill
 • 2 osobowa plastikowa łódka rybacka: w cenie
 • Wędkowanie: w stawie: opłata za złowioną rybę/ jezioro: wykup zezwolenia
 • Lekarz: 9 km
 • Sklep spożywczy: 300m
 • Wypożyczalnia sprzętu wodnego: 4 km
 • Bankomat: 9 km
 • Stadnina koni: 35 km
 • Ośrodek wypoczynkowy: 4 km

Atrakcje w okolicy

Radogoszcz otoczony jest pięknymi i grzybnymi lasami Borów Tucholskich.W okolicy jest wiele tras pieszych i rowerowych oraz jezior. Dom położony jest nad największym z nich, Jeziorem Kałębie zwanym Morzem Kociewskim. Nad brzegiem jeziora znajdują się fragmenty murów i fundamentów zamku krzyżackiego. W miejscowości Dobry Brat znajduje się ośrodek rehabilitacyjno – wypoczynkowy „Dobry Brat”. Można w nim skorzystać z zabiegów, z wyżywienia w stołówce, kawiarni oraz ze sprzętu wodnego.
Poza jeziorem  Kałębie w Osieku znajduje się piękne jezioro Czarne. Oba jeziora bogate są w ryby, co stanowi raj dla wędkarzy. Tuż za Osiekiem znajduje się jezioro Słone i rzeka Czarna Woda ( Wda)
W okolicy znajdują się rezerwaty: ornitologiczny „Czapli Wierch” dwa rezerwaty przyrodnicze: rezerwat Krzywe Koło i Jezioro Udzierz. W Osieku i jego okolicy znajdują się ciekawe szlaki turystyczne piesze i rowerowe.
Zabytki: kościół neogotycki zbudowany z kamienia polnego. W roku 2014 mijała stu pięćdziesięciolecia rocznica jego istnienia.
Gminne imprezy: Powitanie Lata, w połowie lipca Na Jagody i pod koniec sierpnia Pożegnanie Lata.
W odległości 10 km od Osieka znajduje się malownicza wieś Kasparus, prawdziwy skansen. Najstarsze budynki liczą sobie około 200 lat. Do najbardziej godnych zainteresowania należy parterowa plebania z połowy XIX w oraz neogotycki drewniano – ceglany kościół z początku XX wieku, zbudowany w.g konstrukcji ryglowej. W tej samej odległości znajduje się Wdecki Park Krajobrazowy.

Warte polecenia są obiekty:
- Arboretum – Ogród Dendrologiczny w Wirtach. Rośnie tu 450 gatunków drzew i krzewów. Ogród ten mieści się w pierwszej dziesiątce obiektów tego typu w Polsce. Ok. 30 km.
- Zamek w Gniewie (ok.30km) z przełomu XIII i XIV wieku. Bogaty w imprezy, turnieje rycerskie, plenerowe spektakle historyczne, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gospel, rejsy gondolą trasą Króla Jana III Sobieskiego.
- Polskie ogrody we Franku ok. 35 km
- Odry – cmentarzysko z IV wieku składające się z kamiennych kręgów i kurhanów. Ok. 45 km
- Akwedukt w Fojutowie – unikatowy zabytek architektury hydrotechnicznej wzorowany na antycznych rzymskich budowlach.
- Malbork – 65 km
- Toruń i Gdańsk – 90 km

Lokalizacja - opis

Dom nr 072 lokalizacja*:

miejscowość: Radogoszcz, jezioro: Kałębie, region: Bory Tucholskie, gmina: Osieczna, powiat: starogardzki
*dokładamy wszelkich starań aby lokalizacja pokazana na tej mapie była zbliżona do faktycznej, natomiast należy ją traktować jedynie jako lokalizację orientacyjną.

Richarda z Kleve (termin: 03/08/2019 - 10/08/2019)
5/5 Bardzo zadowolony
Jednym słowem super! Duży, piękny ogród z małym jeziorkiem, miejsce na ognisko, grill, zabawę i relax. Okolica bardzo spokojna.Bliskość lasów i jezior zachęca na długie spacery. Właściciele bardzo mili. Warto taki urlop powtórzyć!
Napisz opinięZasady systemu oceniania

Bory Tucholskie

Bory TucholskieBory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają

Czytaj dalej