Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Nasi moderatorzy sprawdzą jej treść i jeśli spełnia warunki regulaminu- zostanie opublikowana.

Cennik, kalendarz zajętości, formularz rezerwacji

CENNIK - wynajem domu na 1 tydzień (7 noclegów)

Pogrubiona cena jest ceną wynajmu domu na 1 tydzień, od soboty do soboty i zawiera już w sobie kwotę rezerwacji i zaliczki. Mogą wystąpić opłaty dodatkowe podane w tabelce poniżej cennika.

Sezon ASezon BTYLKO weekendy:
27.06.2020 – 22.08.2020.poza sezonem A25.04 - 03.05.20. 10.06.- 14.06.20.
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
1770 zł/tydzień
(6 osób)
1550 zł/tydzień
(6 osób)
wynajmy tylko pełnymi tygodniami
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych)570 zł/tydzień520 zł/tydzieńcena jak w sezonie A
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)1200 zł/tydzień1030 zł/tydzień---
Sezon ASezon BTYLKO weekendy:
27.06.2020 – 22.08.2020.poza sezonem A25.04 - 03.05.20. 10.06.- 14.06.20.
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
1770 zł/tydzień
(6 osób)
1550 zł/tydzień
(6 osób)
wynajmy tylko pełnymi tygodniami
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych)570 zł/tydzień520 zł/tydzieńcena jak w sezonie A
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)1200 zł/tydzień1030 zł/tydzień---

OPŁATY DODATKOWE:
1. Dopłata za 7 osobę: 50zł/tydzień* za dziecko do 7 lat, 100zł/tydz* starsze dziecko lub za osobę dorosłą (dziecko do 2 lat bez dopłaty). Maksymalnie 7 osób.
2. Zużycie energii elekt. wg wskazań licznika; koszt 80 gr. za 1 kWh.
3. Zużycie wody/ścieków: ryczałt: 20zł/tydzień
4. Sprzątanie domu po zakończeniu turnusu 100 zł jeżeli najemca nie chce sam wykonać tej pracy.
5. Drewno do kominka 1 wsad gratis, dodatkowa wiązka 30 zł
6. Bielizna pościelowa 15 zł/osoba/pobyt (można zabrać swoje prześcieradła i poszewki - wówczas opłata nie jest pobierana)
7. Każde zwierzę 50 zł/tydzień*
8. Wynajęcie łódki: 50zł/tydzień*
9. Wypożyczenie rowerów: 45 zł/tydzień/sztuka, dostępne 3 sztuki

* w przypadku krótszych wynajmów opłata jest pobierana jak za cały tydzień

KAUCJA 250 zł - Płatna w dniu przyjazdu
Kaucja, pobierana przez właściciela w momencie przekazania kluczy w dniu przyjazdu, jest zwracana najemcy po potrąceniu kwoty opłat dodatkowych oraz ewentualnych uzasadnionych kosztów szkód powstałych z jego winy. Potrącenie z kaucji  kwoty opłat dodatkowych następuje w dniu wyjazdu i dotyczy opłat, których wysokość zależy od zużycia (np. opłata za energię elektryczną, zużyte drewno itp). Opłaty dodatkowe stałe (np. za dodatkowe osoby, za pobyt zwierzęcia, wypożyczenie sprzętu, sprzątanie, bieliznę pościelową, opłaty zryczałtowane itp.) są pobierane w dniu przyjazdu wraz z czynszem najmu. Kaucja nie jest tożsama z zaliczką.

REZERWACJA
Aby zarezerwować dom najpierw wybierz termin na kalendarzu poniżej:

Opis domu

 • liczba osób max: 6/7
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: tylko małe
 • odległość od wody: 100 m
 • powierzchnia użytkowa: 75 m²
 • powierzchnia działki: 900 m²
 • najbliższe jezioro: Gwiazdy

Parterowy dom letniskowy położony w pobliżu miejscowości Borowy Młyn, nad jeziorem Gwiazda na Pojezierzu Bytowskim i na skraju Borów Tucholskich, w charakterystycznym regionie Kaszub zwanym Gochami. 100 km od Gdańska, 20 km od Miastka, 9 km od Lipnicy.

Dom jest usytuowany na starannie utrzymanej ponad 900 m2 działce z widokiem na jezioro i las. Na brzegu znajduje się prywatny pomost i łódką wędkarską. Wejście do wody jest łagodne. Działka jest z trzech stron ogrodzona, natomiast z jednej strony, od strony sąsiedniego domku (znajdującego się poniżej), nie ma ogrodzenia. Przy tym sąsiednim domku jest trampolina i huśtawka dla dzieci, z których mogą korzystać goście. Obie działki są odgrodzone wspólnym ogrodzeniem, natomiast pomiędzy domami nie ma ogrodzenia. Działka obsadzona jest roślinnością – jest zapewniona prywatność pobytu. Na działce, przy domu, jest możliwość zaparkowania samochodów oraz znajduje się stacjonarny grill. Jezioro Gwiazdy jest bardzo rybne, wykup zezwolenia wędkarskiego na miejscu. Okolica jest spokojna, z pięknymi krajobrazami, ciszą, z dala od ruchliwych dróg i skupisk ludzkich. Są tu liczne trasy spacerowo-rowerowe wiodące pośród urokliwych pagórków z łanami pachnącej gryki i łubinu, sosnowych lasów i pomiędzy malowniczymi jeziorami.

Opis domu:
Wygodny dom murowany, jednopoziomowy, o powierzchni użytkowej 73 m2 z zadaszonym i oszklonym tarasem oraz widokiem na jezioro i las z tarasu i działki. W domu znajdują się salon z kominkiem, wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Z salonu są wejścia do 3 osobnych sypialń. Dodatkowe spanie dla jednej osoby jest w salonie na nierozkładanej kanapie. W domu może wygodnie nocować do 5 osób dorosłych + 2 dzieci.

Właściciel pobiera dodatkową opłatę za 7 osobę – szczegółowy cennik, dostępne terminy oraz możliwość rezerwacji znajdują się w zakładce “Terminy i rezerwacja”.

Charakterystyka i wyposażenie obiektu:

 • Sypialnia I : wersalka 2 osobowa + łóżko 1 osobowe
 • Sypialnia II : 2 wersalki 2 osobowe
 • Sypialnia III : wersalka 2 osobowa
 • Dodatkowe spanie: salon, nierozkładana kanapa
 • Łazienka z prysznicem i WC: parter
 • Salon z kominkiem: parter
 • Aneks kuchenny: parter
 • Kuchenka gazowo-elektryczna: 3 palniki + 1 elektropłyta
 • Kuchenka mikrofalowa
 • Piekarnik elektryczny
 • Lodówka/zamrażarka
 • Czajnik elektryczny
 • Żelazko, deska do prasowania
 • Pralka automatyczna na życzenie
 • Ciepła woda: podgrzewacz przepływowy
 • Ogrzewanie: kominkowe i łazienkowy grzejnik elektr.
 • TV: naziemna, cyfrowa
 • Grill stacjonarny
 • Zacieniona altanka i meble ogrodowe
 • Huśtawka ogrodowa dwuosobowa
 • Łódka wędkarska: odpłatnie
 • Rowery do wypożyczenia: 3 szt. za dopłatą
 • Wędkowanie: wykup zezwolenia
 • Restauracja: 9 km, Lipnica
 • Lekarz, ośr. zdrowia: 20 km, Miastko
 • Sklep spożywczy: 3 km
 • Bankomat: 9 km, Lipnica

Atrakcje w okolicy

Obiekt stanowi idealne miejsce na wczasy rodzinne oraz dla osób lubiących wędkowanie, zbieranie grzybów, grillowanie. Piękne położenie działki oraz malownicza okolica kilku jezior i lasów umożliwia wypoczynek w kontakcie z przyrodą. W okolicy znajdują się także malownicze trasy rowerowe. W miejscowości Stara Brda organizowane są spływy kajakowe rzeka Brdą, a w miejscowości Brzeźno Szlacheckie (3,5km) można skorzystać z przejażdżek konno- powozowych. W pobliskim jeziorze Wiejskim (odległość 1,5km) znajduje się bezpieczne, płytkie kąpielisko z dużym pomostem i plażą dla rodzin z dziećmi.Jezioro Gwiazdy jest dostępne do kąpieli, pływania łódką oraz wędkowania – wody zakwalifikowane są do II klasy czystości, otoczone potężnymi borami sosnowymi, głębokość max 44m, długość ponad 6km, szerokość max 700m, obszar 210 ha z wyspą. W dalszej okolicy można odwiedzić Miastko (30km) i jego okolice, wybrać się do Bytowa (30km) z zamkiem krzyżackim, zabytkowymi kościołami, spichlerzem i młynem. Dla wygody nie ma potrzeby zabierania z sobą rowerów, gdyż na miejscu jest możliwość wynajęcia 3 rowerów (za dopłatą) - w lasach jest wiele dróg umożliwiających wycieczki o różnym stopniu trudności. Okolica oraz jezioro Gwiazdy jest wybierana przez wędkarzy i grzybiarzy.

Lokalizacja - opis

Dom nr 079 lokalizacja*:

miejscowość: Borowy Młyn, jezioro: Gwiazdy, region: Inne regiony Kaszub, gmina: Lipnica, powiat: bytowski
*dokładamy wszelkich starań aby lokalizacja pokazana na tej mapie była zbliżona do faktycznej, natomiast należy ją traktować jedynie jako lokalizację orientacyjną.

Joanna z Bełchatowa (termin: 24/08/2019 - 04/09/2019)
5/5 Bardzo zadowolony
jak ktoś jest grzybiarzem to do Borowego Młyna!! Tyle prawdziwków to jeszcze nie zabrałam!!! Nie było już co z nimi robić. Poza tym widok z tarasu rewelacyjny, wejście do jeziora z łąki, tylko dla nas. jezioro czyste, są w nim ryby, ale trzeba zanęcać sporo. Dogadaliśmy się z jednym panem co miał zanęcane już długo i branie co nie miara!!! Też już mieliśmy dość ryb :)))) Polecam miejsce, Państwo właściciele gościnni i na poziomie. Wszystko spełniło nasze oczekiwania. Dziękujemy też za pomoc Pani Ewie z domferie za cierpliwość i polecenie Borowego Młyna.
Patrycja i Gizmo :) (termin: 23/06/2018 - 01/07/2018)
5/5 Bardzo zadowolony
Borowy Młyn jest połozony pomiędzy lasami, polami i łąkami, widoki są przepiękne, zrobiłam tyle zdjęć... Relaks na wernadzie z widokiem na jezioro to prawdziwa bajka. Samo jezioro jest czyste, dobre do kąpieli, nie ma glonów jak czasem mi się zdażyło w innych jeziorach. Mogłam swobodnie wchodzić do wody i korzystać z przyjemności kąpieli. Niedaleko gospodarstwo, gdzie pasa się krowy i znów tyle zdjęć w wiejskim klimacie...Jestem oczarowana okolicą i pięknem tej ziemi. Domek zadbany, gospodarze bardzo mili i kulturalni, jestem bardzo zadowolona z wakacji. Mam do czego wracać :)
Sławek Małopolska (termin: 01/07/2017 - 15/07/2017)
5/5 Bardzo zadowolony
Piękne położenie, cudowna przyroda, cisza i spokój, totalna beztroska. Domek zadbany i przygotowany dla gości. Działka fajna i zadrzewiona, także można się opalać bez stresu. Jezioro bajka - pełno ryb i czysta woda. Pomost wędkarski bardzo przydatny do łowienia i kąpieli. Ja już 3 raz jestem w Borowym Młynie (w tym domku 1 raz) i zakochaliśmy się w tym miejscu> Na pewno wrócę, a domek i okolicę polecam.
Napisz opinięZasady systemu oceniania

Inne regiony Kaszub

Inne regiony KaszubMiejscowości i tereny położone na Kaszubach, ale poza obszarem szeroko pojętej Szwajcarii Kaszubskiej oraz Borów Tucholskich i okolic. Region obejmuje pas nadmorski, tereny za Bytowem , pod Miastkiem, okolice Skarszew i inne. Na każdym z tych terenów jest wiele atrakcji turystycznych pozwalających aktywnie spędzić urlop. Różnią się także, ale nie diametralnie, rzeźbą terenu. Łączy je

Czytaj dalej