Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Nasi moderatorzy sprawdzą jej treść i jeśli spełnia warunki regulaminu- zostanie opublikowana.

Cennik, kalendarz zajętości, formularz rezerwacji

CENNIK - wynajem domu na 1 tydzień (7 noclegów)

Pogrubiona cena jest ceną wynajmu domu na 1 tydzień, od soboty do soboty i zawiera już w sobie kwotę rezerwacji i zaliczki. Mogą wystąpić opłaty dodatkowe podane w tabelce poniżej cennika.

Sezon ASezon BWeekendy:
27.06.2020 – 22.08.2020.poza sezonem A25.04 - 03.05.20. 10.06.- 14.06.20.
poza sezonem A*
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
1749 zł/tydzień1499 zł/tydzień949 zł za 3 noce, 1199 zł za 4 noce*
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych)549 zł/tydzień499 zł/tydzień399 zł/pobyt
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)1200 zł/tydzień1000 zł/tydzień550 zł za 3 noce, 800 zł za 4 noce
Sezon ASezon BWeekendy:
27.06.2020 – 22.08.2020.poza sezonem A25.04 - 03.05.20. 10.06.- 14.06.20.
poza sezonem A*
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
1749 zł/tydzień1499 zł/tydzień949 zł za 3 noce, 1199 zł za 4 noce*
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych)549 zł/tydzień499 zł/tydzień399 zł/pobyt
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)1200 zł/tydzień1000 zł/tydzień550 zł za 3 noce, 800 zł za 4 noce

*WEEKEND ZA 700 zł (cena nie dotyczy Majówki I Bożego Ciała):
Oferta dotyczy wyłącznie weekendów poza sezonem A: 700zł za weekend (przyjazd w piątek wyjazd w niedzielę) + opłaty dodatkowe wymienione poniżej.

OPŁATY DODATKOWE:
1. Zużycie energii elekt. wg wskazań licznika; koszt 80 gr. za 1 kWh.
2. Sprzątanie domu po zakończeniu turnusu 100 zł jeżeli najemca nie chce sam wykonać tej pracy.
3. Bielizna pościelowa 15 zł/osoba/pobyt (można zabrać swoje prześcieradła i poszewki - wówczas opłata nie jest pobierana)
4. Każde zwierzę 50 zł/tydzień*
5. Wypożyczenie rowerów: 70zł/tydzień/sztuka (dostępne 2 sztuki)
* przy pobytach krótszych niż tygodniowe opłaty naliczane są jak za cały tydzień.

KAUCJA 300 zł - Płatna w dniu przyjazdu
Kaucja, pobierana przez właściciela w momencie przekazania kluczy w dniu przyjazdu, jest zwracana najemcy po potrąceniu kwoty opłat dodatkowych oraz ewentualnych uzasadnionych kosztów szkód powstałych z jego winy. Potrącenie z kaucji  kwoty opłat dodatkowych następuje w dniu wyjazdu i dotyczy opłat, których wysokość zależy od zużycia (np. opłata za energię elektryczną, zużyte drewno itp). Opłaty dodatkowe stałe (np. za dodatkowe osoby, za pobyt zwierzęcia, wypożyczenie sprzętu, sprzątanie, bieliznę pościelową, opłaty zryczałtowane itp.) są pobierane w dniu przyjazdu wraz z czynszem najmu. Kaucja nie jest tożsama z zaliczką.

REZERWACJA
Aby zarezerwować dom najpierw wybierz termin na kalendarzu poniżej:

Opis domu

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tak
 • odległość od wody: 120m / 300 m
 • powierzchnia użytkowa: 60 m²
 • powierzchnia działki: 700 m²
 • najbliższe jezioro: Skarsino / Moczydło

Domek położony na obrzeżu wsi gminnej Sulęczyno – 60km do Trójmiasta, 30km do Kartuz lub Kościerzyny. Sulęczyno położone jest pomiędzy dwoma dużymi jeziorami: Węgorzyno i Mausz, w otoczeniu lasów i pól. Domek położony jest w zacisznym zakątku, 120m w linii prostej od brzegu mniejszego Jeziora Skarsino. Jezioro Skarsino to otoczone lasem jezioro lobeliowe, jest czyste i rybne. Zejście do miejsca do kąpieli nad Jeziorem Skarsino jest dróżką leśną po skarpie (w linii prostej 120m) lub dłuższą drogą 300m.

Domek umiejscowiony jest na działce o powierzchni 700 m2. Działka nie jest w pełni ogrodzona – ogrodzone są dwa boki. Na działce mogą parkować samochody. Na działce znajduje się huśtawka oraz miejsce na ognisko. Na tej samej działce znajduje się także identyczny domek (widoczny na zdjęciach) będący na ukończeniu oraz przyczepa – nie są przeznaczone do wynajmu i nie przebywają w nich inni najemcy. Na wyposażeniu są 2 rowery, które właściciel wypożycza. W Sulęczynie (można spokojnie dojść piechotą) znajduje się Kościół, restauracja, wypożyczalnia rowerów, kąpielisko z pomostami oraz organizowane są imprezy sezonowe. Nad jeziorami Mausz i Węgorzyno są ośrodki wypoczynkowe, gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający. W odległości około 2,5km, w Kistowie znajduje się kompleks Kiston z kręgielnią, sauną, basenem i jacuzzi.

Opis domu:
Domek z poddaszem i zadaszonym tarasem. Na parterze znajduje się wejście do domku, korytarzyk, salon z kominkiem, TV i rozkładaną rogówką oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny ze stołem do spożywania posiłków oraz łazienka z prysznicem. Na piętrze są dwie sypialnie: jedna czteroosobowa, druga dwuosobowa.

Domek można wynająć także na WEEKENDY poza sezonem A – szczegółowy cennik, dostępne terminy oraz możliwość rezerwacji znajdują się w zakładce “Terminy i rezerwacja”.

Charakterystyka i wyposażenie obiektu:

 • Sypialnia I: łóżko 2 os. + kanapa 2 osobowa, piętro
 • Sypialnia II: kanapa 2 osobowa, piętro
 • Salon: rozkładana rogówka 2 os.: parter
 • Łazienka: prysznic + WC
 • Kuchenka: 4 palniki, gazowa + piekarnik elektr.
 • Czajnik
 • Pralka
 • Lodówka z zamrażarką
 • Ciepła woda: bojler
 • TV: naziemna
 • Grill przenośny
 • Meble tarasowe
 • Miejsce na ognisko, wędzarnia
 • Wędkowanie: zezwolenie w Sulęczynie
 • Lekarz: 1 km
 • Restauracja/bar: 1 km
 • Sklep spożywczy: 500m
 • Bankomat: 1 km

Atrakcje w okolicy

Niewątpliwym atutem tej oferty jest zaciszna okolica. Jest to również doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzenia okolic Sulęczyna i całych Kaszub. Otaczające tereny to morenowe wzgórza porośnięte lasami. W rejonie Sulęczyna znajdują się dwa duże jeziora z kąpieliskami strzeżonymi: Węgorzyno oraz Mausz. W Sulęczynie organizowane są festiwale: Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy (na przełomie lipca i sierpnia) oraz festiwal jazzowy Jazz w Lesie (pod koniec lipca).Nad jeziorem Węgorzyno w odległości ok. 4 km. znajduje się kąpielisko z wypożyczalnią sprzętu wodnego, restauracja z kortami tenisowymi. W okolicy są dwie stadniny koni. W odległości około 2,5km, w Kistowie znajduje się kompleks Kiston z kręgielnią, sauną, basenem i jacuzzi. Będąc w tym rejonie zaleca się wycieczkę do "Kręgów Kamiennych" w Węsiorach oraz do zajazdu "BARYŁA" w Zdunowicach ze stadniną koni, trenem do zabaw dla dzieci oraz kortami tenisowymi i restauracją.

Lokalizacja - opis

Dom nr 102 lokalizacja*:

miejscowość: Sulęczyno, jezioro: Skarsino / Moczydło, region: Sulęczyno i okolice, gmina: Sulęczyno , powiat: kartuski
*dokładamy wszelkich starań aby lokalizacja pokazana na tej mapie była zbliżona do faktycznej, natomiast należy ją traktować jedynie jako lokalizację orientacyjną.

Ten obiekt nie ma jeszcze opinii- napisz swoją

Napisz opinięZasady systemu oceniania

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolicePełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na

Czytaj dalej