Autor: Savana
Termin pobytu: Lipiec 2016
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Polecam miejsce - dom bardzo czysty, zadbany i duży. MMożna wygodnie wypocząć. Mili sasiedzi. Ładne i czyste jezioro. Wyposażenie świetne.
 
Autor: Beata
Termin pobytu: Lipiec 2015
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
100% Pozytyw!!!Dom duży, bardzo czysty,wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty.Ogród bardzo zadbany.Na podwórku altana grillowa,miejsce na ognisko.Dzieci wolny czas mogą spędzić na placu zabaw,grze w koszykówkę lub pingponga.Okolica i jezioro cudowne.Polecam każdemu to miejsce!!!
 
Autor: Rodzina z Bydgoszczy
Termin pobytu: Lipiec 2014
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
SUPER MIEJSCE DO 100% WYCISZENIA SIĘ I ODERWANIA OD SZAREJ RZECZYWISTOŚCI. SUPER STANDEARD. WSZYSTKO CZEGO DUSZA ZAPRAGNIE NA WYPOSAŻENIU DOMU. KUCHNIA WYPOSAŻONA W NAJDROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY. DZIECI MAJĄ RAJ NA ZIEMI. OGRÓD CUDOWNY I BARDZO ZADBANY. JEZIORO CZYŚCIUTKIE I BARDZO CIEPŁE. NA PLAŻY SPOKÓJ. NIE BYŁO NAWET PROBLEMU ZE ZWODOWANIEM ŁÓDKI, GOSPODARZ MIESZKAJĄCY W POBLIŻU JEZIORA PILNOWAŁ NAM JEJ PRZEZ CAŁY POBYT. TRAFIŁA NAM SIĘ ŚWIETNA POGODA WIĘC BARDZO SKORZYSTALIŚMY. ALE RYBY ANI JEDNEJ NIE ZŁOWILIŚMY:-( POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Autor: Hanna
Termin pobytu: Lipiec 2013
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Duży domek, bardzo, bardzo zadbany i czysty. Dla dzieci super wybór, na miejsu są zabawki, na działce huśtawki, zjeżdżalnia. Ładny ogród przed domkiem. A najlepsza jest przeszklona weranda, zwłaszcza na chłodniejsze wieczory. Komary nie mająwstępu. U pobliskich gospodarzy kupowałam super jajka wiejskie. Planujemy wybrać się tam jeszcze raz.
 
Autor: Waldemar z Wrocławia
Termin pobytu: Lipiec 2012
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Cudowna cisza, piękne, rybne jezioro. Wyposażenie domu znakomite, doskonałe warunki dla małych dzieci.Dom ładniejszy niż na fotografiach. Gorąco polecam wszystkim szukających ciszy i spokoju.
 
Autor: Wojtek z Wrocławia
Termin pobytu: Sierpień 2011
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Świetne warunki,przemili gospodarze.Wszystko tak jak w opisie.Gorąco polecam. Domek położony w zupełnej głuszy,dookoła lasy i jeziora.Raj dla wędkarzy i grzybiarzy.U pobliskich gospodarzy można kupić wiejskie jajka,mleko. Dom świetnie wyposażony.Dzieci znajdą wszystkie potrzebne zabawki. Do morza rozsądna odległość.
 

Dodaj opinię
   (np. Adam z Warszawy)

OgĂłlna ocena: *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
OcenaFatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/domferie/ftp/site_v4/templates_c/%%19^19A^19AE34EA%%offerinfo.tpl.php on line 442