Autor: Maja
Termin pobytu: Lipiec 2016
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Piękna okolica i czyściutkie jezioro, dobre kąpieliko dla dzieci z pomostami,a te przy domku też dobre ale raczej dla dorosłych. Domek po remoncie, także nie spotkaliśmy tych trudności, o których pisze Anna. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
 
Autor: Anna z rodziną
Termin pobytu: Lipiec 2015
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Największy minus to to, że Właścicielka udostępnia tylko 3 sypialnie, a nie tak jak w opisie 4. W czwartej sypialni ma swoje rzeczy i zamyka je na klucz. Ponadto mimo, że domek był wynajęty do 11, Właściciele przyjechali wcześniej, tłumacząc, że nie zdążą posprzątać, a my w popłochu musieliśmy się pakować. Z plusów: czyste jezioro niedaleko (uwaga na strome pidejście), kominek, zadbany ogród, duży salon i wygodna kuchnia. Standard domku niezbyt wysoki, warunki raczej turystyczne, w jednym z pokoi bardzo niewygodny materac.
 
Autor: Danusia i Zbyszko
Termin pobytu: Lipiec 2013
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Bardzo fajny domek dla dzieci. Były zabawki, huśtawki, zjeżdżalnia. Na kąpielisku z pomostami idelanie dla maluszków. Ładna kuchnia i wyposażona. Ładna działka i lasy wokoło domku. Jest gdzie połazić z wózkiem. Szerokie wygodne drogi, mozna jeżdzić spacerówką z małymi kółkami. Dojazd do domku pod dużą górę, trzeba wepchać wózek. Poza tym to rewelacja, wszystko nam pasowało i polecamy!
 

Dodaj opinię
   (np. Adam z Warszawy)

OgĂłlna ocena: *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
OcenaFatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/domferie/ftp/site_v4/templates_c/%%19^19A^19AE34EA%%offerinfo.tpl.php on line 442