Autor: Rodzina z Gdańska
Termin pobytu: Lipiec 2016
Ocena ogĂłlna:     3 Raczej zadowolony
Zacznę od tego co mi się podobało bez żadnej wątpliwości- okolica :) cudowne miejsce na spacery. Pogoda nam nie dopisała i niestety musieliśmy sporo czasu spędzać w domku. Na dzień dobry usłyszeliśmy że pies który będzie biegał po posesji " jeszcze nikogo nie ugryzł". W tej cenie wiele byliśmy w stanie wybaczyć ale kołdry, poduszki to było jakieś nieporozumienie. Całe szczęście wzieliśmy swoje bo nigdy sama bym się w niej nie położyła a co dopiero dzieci. Nie spodziewałam się Hiltona ale pościel i czyste łóżka to dla mnie podstawa. No i bardzo brakowało moskitiery w drzwiach ze zdjęcia.
 
Autor: Marlena
Termin pobytu: Lipiec 2016
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Domek bardzo schludny i wyposażony we wszystko co potrzeba. okolica i jezioro świetne. Dobry opis oferty, o domu Pani Krystyny oraz drugim domku na działce wiedziałam z opisu, więc nie było żadnych niespodzianek. Domek to nie Hilton i też się tego spodziewałam, a z resztąś wszystko widać na zdjęciach :) My jesteśmy super zadowoleni i spokojnie polecamy domke innym i z chęcią sami wrócimy. pozdrawiamy Pania Krysię!
 
Autor: Asia i Tomek
Termin pobytu: Sierpień 2016
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Pobyt w Soszycy należy uznać za bardzo udany. Zgodnie z podaną ofertą okolica przepiękna, a atmosfera którą zapewniają właściciele sprawia, że chce się tam wracać... Domek spełnił nasze oczekiwania, jest wyposażony w niezbędne sprzęty potrzebne na tego rodzaju urlopie. POLECAMY DOMEK PANI KRYSTYNY!!!
 
Autor: Jolanta z Gdańska
Termin pobytu: Lipiec 2015
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Strudze w domku u Pani Krysi i Pana Zbyszka, którzy zapewnili nam bardzo przyjemną wręcz rodzinną atmosferę. Domek bardzo wygodny, czyściutki i zaopatrzony we wszystko co potrzebne. Okolica przepiękna, dużo lasów i jezior można godzinami spacerować albo wylegiwać się nad jeziorem lub przed domkiem. Raj dla grzybiarzy i osób lubiących łowić ryby. Wypoczęłam tam bardzo i na pewno jeszcze wrócimy tam w przyszłym roku.
 
Autor: Małgorzata z Gdańska
Termin pobytu: Czerwiec 2016
Ocena ogĂłlna:     2 Raczej niezadowolony
Ponawiam opinię - poprzednio z automatu wskoczyła błędna ilość gwiazdek. Okolica i samo otoczenie domku są naprawdę prześliczne. To urokliwe miejsce. Domek jednak pozostawia wiele do życzenia: - wszystkie meble mają już czas świetności za sobą - śpi się na starego typu tapczanach (niestety są one bardzo niewygodne - trzeszczą i są krótkie) lub rozkładanych fotelach (polecam raczej dla lżejszych osób lub dzieci bo nie wyglądają na stabilne po rozłożeniu); - pościel jest już bardzo zużyta, czasami dziurawa. Radzę zabrać swoją. - w łazience na suficie są zacieki, prysznic był klejony wielokrotnie (jest na nim osad z pleśni/innego grzyba); toaleta się zacina i czasem ciągle leci woda. Co do samego jeszcze otoczenia - teren jest ogrodzony (lecz poza domkiem omawianym jest jeszcze jeden domek wynajmowany z pomieszczeniami gospodarczymi, do których właściciele ciągle mają dostęp i dom samych właścicieli). Przejeżdża się każdorazowo obok powyższych budynków. Jeśli drugi domek jest wynajmowany, część przestrzeni ogrodowej jest na pewno wspólna - nie ma tutaj zupełnej prywatności. Ponadto na ogrodzonym terenie posesji właściciele puszczają wolno swojego psa (gdy brama wjazdowa jest otwarta, zagląda także inny pies) więc ostrożnie jeśli planuje się zabrać zwierzęta lub małe dzieci. No i na końcu radzę zabrać ze sobą wszystko: papier toaletowy (dostępna tylko 1 rolka) worki na śmieci (dostępny 1 worek, pomimo tego, że właściciele proszą o segregację odpadów), płyny do czyszczenia (jeśli zamierzają Państwo po sobie posprzątać).
 
Autor: Małgorzata z Gdańska
Termin pobytu: Czerwiec 2016
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Okolica i samo otoczenie domku są naprawdę prześliczne. To urokliwe miejsce. Domek jednak pozostawia wiele do życzenia: - wszystkie meble mają już czas świetności za sobą - śpi się na starego typu tapczanach (niestety są one bardzo niewygodne - trzeszczą i są krótkie) lub rozkładanych fotelach (polecam raczej dla lżejszych osób lub dzieci bo nie wyglądają na stabilne po rozłożeniu); - pościel jest już bardzo zużyta, czasami dziurawa. Radzę zabrać swoją. - w łazience na suficie są zacieki, prysznic był klejony wielokrotnie (jest na nim osad z pleśni/innego grzyba); toaleta się zacina i czasem ciągle leci woda. Co do samego jeszcze otoczenia - teren jest ogrodzony (lecz poza domkiem omawianym jest jeszcze jeden domek wynajmowany z pomieszczeniami gospodarczymi, do których właściciele ciągle mają dostęp i dom samych właścicieli). Przejeżdża się każdorazowo obok powyższych budynków. Jeśli drugi domek jest wynajmowany, część przestrzeni ogrodowej jest na pewno wspólna - nie ma tutaj zupełnej prywatności. Ponadto na ogrodzonym terenie posesji właściciele puszczają wolno swojego psa (gdy brama wjazdowa jest otwarta, zagląda także inny pies) więc ostrożnie jeśli planuje się zabrać zwierzęta lub małe dzieci. No i na końcu radzę zabrać ze sobą wszystko: papier toaletowy (dostępna tylko 1 rolka) worki na śmieci (dostępny 1 worek, pomimo tego, że właściciele proszą o segregację odpadów), płyny do czyszczenia (jeśli zamierzają Państwo po sobie posprzątać).
 
Autor: Krzysztof i Krystyna z Rumi
Termin pobytu: Sierpień 2015
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Strudze. Domek rewelacja, gospodarze przemili, okolica cicha i spokojna. Wczasy super udane. Polecamy wszystkim.
 
Autor: Wojtek z Dąbrówki
Termin pobytu: Czerwiec 2011
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Tam jest rewelacyjnie ! Mimo tego, że jesteśmy z okolic Bytowa zawsze będziemy tam wracać ze znajomymi i dziećmi w jakiś czerwcowy długi weekend. REWELACJA MIEJSCE !
 
Autor: Hanna i Jan z Zabrza
Termin pobytu: Wrzesień 2010
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
W tym roku wybieramy się do Państwa po raz trzeci,co mówi samo za siebie.Piękna okolica,bliskość jeziora,lasu i rzeki to wszystko czego nam trzeba do wymarzonego wypoczynku.Gospodarze-Krystyna i Zbyszek mili,uczynni zapewnili nam wspaniałą,rodzinną atmosferę.Pobliski Bytów jak również okolice obfitują w liczne atrakcje turystyczne i krajoznawcze.Gorąco polecamy!!!
 
Autor: Maciej Borczyk ze Skałąg
Termin pobytu: Lipiec 2010
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Ja wraz z rodziną byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w domku Pani Krystyny. Właściciele domku byli wobec nas bardzo mili i uprzejmi. Okolica jest naprawdę bajeczna, wkoło jest dużo pięknych jezior i wspaniałych miejsc do wędkowania. Ja z żoną jestem bardzo pod wrażeniem że tak blisko mieliśmy do stanowisk na połowy ryb. Domek jest bardzo śliczny, zadbany i wyposażony we wszystko co jest potrzebne na co dzień. Dzieci stwierdziły że było bardzo fajnie i ciekawie oraz że chcieliby tam wrócić. Struga to mała cicha i spokojna wioska otoczona lasami i blisko położonymi jeziorami. Pobyt w strudze był naprawdę cudowny i przyjemny. Mamy nadzieję że za rok tam wrócimy.
 
Autor: Paulina z Katowic
Termin pobytu: Lipiec 2010
Ocena ogĂłlna:     5 Bardzo Zadowolony
Byłam bardzo zadowolona z domku, który znajdował się w urokliwej okolicy. Właściciele domku byli wobec mnie bardzo uprzejmi. Zostałam przyjęta życzliwie. Domek spełnił moje najskrytsze oczekiwania, był starannnie wyczyszczony, gdy przyjechałam na miejsce. Podczas wypoczynku w Strudze mogłam zauważyć bardzo miłą atmosferę. Wyposażenie domku było bardzo dobre. W pobliżu domku było boisko do siatkówki i huśtawka. Nie dostrzegłam żadnych negatywnych aspektów pobytu w Strudze. W okolicy panowała cisza, znajdowało się mnóstwo szlaków do pieszych wycieczek.
 

Dodaj opinię
   (np. Adam z Warszawy)

OgĂłlna ocena: *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
OcenaFatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/domferie/ftp/site_v4/templates_c/%%19^19A^19AE34EA%%offerinfo.tpl.php on line 442