Domki letniskowe Jezioro Wysockie

Jezioro Wysockie - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Wysockie

Jezioro Wysockie położone jest w powiecie gdańskim, dokładniej w Gdańsku – Osowie. Jest to jezioro rynnowe o powierzchni około 33 ha i głębokości maksymalnej prawie 6m. Jezioro Wysockie jest zbiornikiem PZW, okręg Gdańsk. Główne gatunki ryb występujące w jeziorze to: lin, płoć, leszcz, okoń, szczupak. Można łowić z brzegu, z łodzi oraz w nocy. Brzeg jeziora jest dość mocno porośnięty sitowiem, są natomiast miejsca dostępne do kąpieli z łagodnym wejściem, dogodne dla dzieci. Ze względu na swoje położenie, praktycznie w Trójmieście, na terenach wokół jeziora usytuowane są domki letniskowe, które również oferują noclegi turystom. Jezioro Wysockie jest popularne wśród mieszkańców Trójmiasta zarówno jako miejsce plażowania jak i wędkowania. W odległości około 1,5km położone jest drugie jezioro, Jezioro Osowskie. Jest to również jezioro rynnowe, o powierzchni około 29ha. Jest to jezioro prywatne, wykup zezwolenia na miejscu. Nad jeziorem Osowskim są również miejsca kąpielowe dogodne dla dzieci. Wypoczynek nad jeziorem Wysockim to idealne połączenie kontaktu z naturą oraz miejskich atrakcji i udogodnień – do centrum Gdańska jest 15min samochodem, w pobliżu jest spore centrum handlowe, do Gdyni czy Sopotu podróż trwa około 20min (przez Chwaszczyno).

Domek letniskowy nr 095

Chwaszczyno, okolice Trójmiasta 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 399
Sezon B: 1 299

Parterowy dom położony w bliskiej odległości od Trójmiasta, tuż nad brzegiem jeziora. Dom otacza duża i zadbana działka z pięknym widokiem na jezioro. Na działce huśtawka oraz drabinki, na wyposażeniu są 3 rowery.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

okolice Trójmiasta

okolice TrójmiastaTereny położone w odległości do 30km do Trójmiasta, czyli maksymalnie 30 minut samochodem do Gdyni, Sopotu lub Gdańska. Główne jeziora regionu to Kamień, Sitno, Wysoka, Głębokie. Są to tereny wypoczynkowe, porośnięte lasami, malowniczo położone nad jeziorami. Wielu mieszkańców Trójmiasta ma tam swoje domki letniskowe oraz udostępnia noclegi turystom. Dzięki swemu położeniu – jedną nogą w Czytaj dalej