Informacje dla właścicieli

Jeżeli posiadacie Państwo przyjemny, ładnie położony i dobrze wyposażony dom letniskowy i chcecie aby zaczął przynosić zyski – skontaktujcie się z nami.

Obecność Państwa oferty na stronie www.domki-letniskowe.pl jest całkowicie darmowa (właściciele obiektów nie ponoszą żadnych opłat). Pozwoli to Państwu oszczędzić czas, wysiłek i pieniądze związane z poszukiwaniem klientów – tym wszystkim zajmuje się DomFerie.

Każdorazowo kontaktujemy się z gośćmi przed potwierdzeniem rezerwacji, także mamy możliwość weryfikacji tego, kto i w jakim celu będzie dom wynajmował (np. jeśli właściciel nie życzy sobie wynajmów w celach imprezowych – dla grup młodzieżowych czy zagranicznych “kawalerów” – takie zamówienia nie są realizowane).

Generalnie wynajmy prowadzimy w systemie tygodniowym: sobota- sobota (chyba, że ustalimy z właścicielem inaczej). Oferujemy także wynajmy weekendowe, jeśli właściciele sobie tego życzą.

Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o terminy oferowane do wynajmu – to właściciele określają, które terminy wynajmują (na przykład: 4 tygodnie z sezonu są udostępniane dla gości, w pozostałych terminów właściciele sami korzystają z domku).

Firma DomFerie istnieje i działa od 2001 roku. Służymy naszym długoletnim doświadczeniem oraz wsparciem związanym z organizacją i przeprowadzaniem wynajmów. Mamy także szeroką bazę klientów powracających, sprawdzonych, którzy na kolejne wakacje wybierają domki z naszej bazy.

Na naszych stronach prezentowane są wyłącznie domki położone w województwie pomorskim i przy jego granicach.

Aby dodać domek do bazy prosimy o kontakt:
– telefoniczny 570-521-551 (pn-pt 9-16)
– mailowy: kontakt@domferie.pl