Płatności

PŁATNOŚCI

Płatność za wynajem odbywa się następująco:
1. Rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych) – łączna kwota, na którą składa się: zapłata kwoty Opłaty Rezerwacyjnej firmie DomFerie oraz wpłata Przedpłaty właścicielowi domu (w ciągu 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia przez firmę DomFerie, numery kont oraz wyliczenie zostanie przesłane w mailu z potwierdzeniem dostępności terminu), kwota ta jest zawsze podana w tabelce cenowej.
2. Płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)/  Płatność przelewem przed przyjazdem – zapłata pozostałej kwoty (kwota wynikająca z liczby tygodni wynajmu pomnożonej przez cenę za tydzień pomniejszona o zapłacone kwoty Opłaty Rezerwacyjnej i Przedpłaty) w dniu przyjazdu gotówką właścicielowi obiektu lub przelewem przed przyjazdem, kwota ta i sposób płatności są zawsze podane w tabelce cenowej.
Wszystkie podane kwoty są kwotami brutto. W dniu przyjazdu opłacane są także opłaty dodatkowe oraz kaucja. Wszystkie podane kwoty w są kwotami brutto.

PRZYKŁAD na 1 tydzień:
Cennik domku:
Cena wynajmu za tydzień (7 noclegów):  1 399 zł/tydzień
– rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych): 499 zł/tydzień
– płatność w dniu przyjazdu (na miejscu): 900 zł/tydzień
Pan Tomasz zarezerwował domek na 1 tydzień. Wypełnił formularz i złożył zamówienie. Najpierw otrzyma automatyczne potwierdzenie złożenia zamówienia. Później (najpóźniej następnego dnia roboczego) otrzyma maila z potwierdzeniem dostępności terminu i numerami kont do wpłaty. W terminie 3 dni roboczych ma zapłacić łącznie 499zł (299zł + 200zł, gdzie 299zł to Opłata Rezerwacyjna na konto DomFerie, a 200zł to Przedpłata na konto właściciela). W dniu przyjazdu pozostaje mu do zapłaty 900zł (1399zł minus 499zł).

PRZYKŁAD na 2 tygodnie:
Cennik domku:
Cena wynajmu za tydzień (7 noclegów):  1 399 zł/tydzień, czyli na dwa tygodnie: 2798 zł
– rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych): 499 zł/tydzień, czyli na 2 tygodnie: 998 zł
– płatność w dniu przyjazdu (na miejscu): 900 zł/tydzień, czyli na 2 tygodnie: 1800 zł
Pani Regina zarezerwowała domek na 2 tygodnie. Wypełniła formularz i złożyła zamówienie. Najpierw otrzyma automatyczne potwierdzenie złożenia zamówienia. Później (najpóźniej następnego dnia roboczego) otrzyma maila z potwierdzeniem dostępności terminu i numerami kont do wpłaty. W terminie 3 dni roboczych ma zapłacić łącznie 998zł (598zł + 400zł), gdzie 598zł to Opłata Rezerwacyjna na konto DomFerie, a 400zł to Przedpłata na konto właściciela). W dniu przyjazdu pozostaje jej do zapłaty 1800zł (2798zł minus 998zł).

Opłata Rezerwacyjna – opłata za czynności informacyjne jak: udzielenie informacji i danych w związku ze złożeniem zapytania, przesłanie instrukcji dojazdu, udzielnie informacji telefonicznej, w wysokości jednostkowej stawki wskazanej w treści ogłoszenia danego domku pomnożonej przez liczbę tygodni rezerwacji. Po otrzymaniu wpłaty zostają Państwu przekazane wszystkie informacje o domku (adres, droga dojazdowa) oraz kontakt do jego właściciela. W tym momencie domek zostaje zarezerwowany u Właściciela tylko dla Państwa (zajętość terminu jest widoczna w ogłoszeniu na stronie internetowej). Aby dopełnić rezerwacji po stronie właściciela na jego konto musi wpłynąć Przedpłata.

Przedpłata – to kwota, którą należy wpłacić na konto właściciela aby dopełnić tygodniowej rezerwacji wybranego domu. Jeżeli decydujecie się Państwo zarezerwować dom na dwa, trzy lub więcej tygodni całkowita kwota Przedpłaty jest odpowiednią wielokrotnością kwoty Przedpłaty za tydzień. W dniu przyjazdu gotówką lub przed przyjazdem przelewem, w zależności od sposobu płatności realizowanym w danym domku, uiszczacie Państwo pozostałą kwotę, czyli kwotę wynajmu pomniejszoną o wartość zapłaconej Przedpłaty i Opłaty Rezerwacyjnej oraz odpowiednie opłaty dodatkowe i zwrotną kaucję (wysokość opłat i kaucji znajduje się w treści ogłoszenia danego domku).

UWAGA !

Tylko zapłata Przedpłaty i Opłaty Rezerwacyjnej powoduje pełną rezerwację wybranego domu u właściciela. Nie dopełnienie jednej z dwóch wpłat w obowiązującym terminie (3 dni robocze) powoduje brak rezerwacji z powodu Państwa rezygnacji z wynajmu. Zawsze jednak kontaktujemy się z Państwem przed anulowaniem rezerwacji. Jeśli potrzebujecie Państwo więcej czasu na wpłatę prosimy o taką informację.

W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji:
E-mail: biuro@domki-letniskowe.pl
Tel.: 58 380-46-13