Pewność udanych wakacji

Z DOMFERIE MASZ PEWNOŚĆ UDANYCH WAKACJI

Wszystkie domy letniskowe prezentowane na stronie www.domki-letniskowe.pl są wizytowane przez firmę DomFerie. Każdy dom został odwiedzony przez pracownika firmy – tym samym macie Państwo pewność, że domek rzeczywiście istnieje, dysponuje nim jego prawowity właściciel i że będzie do Waszej dyspozycji w zarezerwowanym terminie.

Warunkiem przyjęcia ogłoszenia domu letniskowego do prezentacji jest spełnianie przez niego standardów: powierzchni co najmniej 30 m2, podłączenia do kanalizacji/szamba, bieżącej i ciepłej wody, łazienki z prysznicem lub wanną, pełnego wyposażenia kuchni, funkcjonalnego wyposażenia pomieszczeń oraz dostępności działki. Ścisłe przestrzeganie wymienionych standardów dotyczących prezentowanych ogłoszeń domków gwarantuje Państwu spokojny i udany wypoczynek.

Wynajem domu letniskowego jest idealnym pomysłem dla rodzin z dziećmi. W domu z reguły może nocować od 4 do 10 osób – w sam raz dla dwóch zaprzyjaźnionych rodzin. Dorośli mogą relaksować się w otoczeniu przyrody i w dobranym przez siebie towarzystwie mając dzieci cały czas pod opieką.

Domy letniskowe otoczone są ogrodami, na których terenie dzieci znajdują wiele miejsca do zabawy. Prywatność, o której zapewnienie dbają właściciele obsadzając działkę roślinnością, oraz odgrodzona posesja znacząco odróżniają wypoczynek w domu od wczasów w ośrodku.

Położenie domów w bliskiej odległości od jeziora zapewnia możliwość kąpieli w ciepłe dni, uprawiania sportów wodnych i wędkowania. Domy położone są w otoczeniu lasów – atrakcji dla grzybiarzy, miłośników długich spacerów i wycieczek rowerowych.

Czyste, leśne powietrze pozwoli zrelaksować się i zapomnieć o miejskim zgiełku. Kontakt z przyrodą, relaks i mile spędzony czas w rodzinnym gronie oraz pełna niezależność pobytu to duże zalety wakacji w domu letniskowym.