Jak rezerwować – krok po kroku

WYNAJĘCIE OBIEKTU: KROK PO KROKU

Wynajem obiektu w 5 prostych krokach:
1. Wypełnienie i wysłanie Formularza
2. Potwierdzenie dostępności terminu
3. Zapłata Przedpłaty i Opłaty Rezerwacyjnej (termin 3 dni robocze)
4. Przekazanie pełnej informacji odnoście wynajmu (dane obiektu, droga dojazdowa, kontakt do właściciela)
5. Przyjazd do domku i zapłata pozostałej kwoty właścicielowi.

1. Wypełnienie i wysłanie Formularza

Poprzez wypełnienie i wysłanie Formularza przesyłane jest zapytanie o dostępność terminu – po kliknięciu przycisku “Zarezerwuj obiekt”” w treści ogłoszenia danego domku. Rezerwacja wybranego obiektu odbywa się po potwierdzeniu dostępności terminu przez Właściciela domku. W informacjach dodatkowych należy podać informacje o ewentualnie towarzyszącym zwierzęciu, wyborze innego obiektu (w przypadku, gdyby rezerwacja z przyczyn zewnętrznych była niemożliwa) oraz wszelkie uwagi odnośnie wymagań czy potrzeb.

2. Potwierdzenie dostępności wybranego terminu

Po otrzymaniu wypełnionego Formularza pracownik DomFerie kontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia dostępności wybranego terminu dla Państwa. Generalnie kontakt ma miejsce tego samego dnia do godziny 16 lub następnego dnia roboczego. Prosimy pamiętać, że w przypadku wysłania Formularza w weekendy (sobota i niedziela) i święta kontakt nastąpi kolejnego dnia roboczego.

3. Rezerwacja terminu – zapłata (termin 3 dni robocze)

PŁATNOŚCI
Płatność za wynajem odbywa się następująco:
1. Płatność po rezerwacji (rezerwacja terminu) – łączna kwota, na którą składa się: zapłata kwoty Opłaty Rezerwacyjnej firmie DomFerie oraz wpłata Przedpłaty właścicielowi domu (w ciągu 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia przez firmę DomFerie, numery kont oraz wyliczenie zostanie przesłane w mailu z potwierdzeniem dostępności terminu), kwota ta jest zawsze podana w tabelce cenowej.
2. Płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)/ Płatność przelewem przed przyjazdem – zapłata pozostałej kwoty (kwota wynikająca z liczby tygodni wynajmu pomnożonej przez cenę za tydzień pomniejszona o zapłacone kwoty Opłaty Rezerwacyjnej i Przedpłaty) w dniu przyjazdu gotówką właścicielowi obiektu lub przelewem przed przyjazdem, sposób płatności i ta kwota są zawsze podane w tabelce cenowej.
Wszystkie podane kwoty są kwotami brutto. W dniu przyjazdu opłacane są także opłaty dodatkowe oraz kaucja. Wszystkie podane kwoty w są kwotami brutto.

PRZYKŁAD na 1 tydzień:
Cennik domku:
Cena wynajmu za tydzień (7 noclegów):  1 399 zł/tydzień
– płatność po rezerwacji (rezerwacja terminu): 499 zł/tydzień
– płatność w dniu przyjazdu (na miejscu): 900 zł/tydzień
Pan Tomasz zarezerwował domek na 1 tydzień. Wypełnił formularz i złożył zamówienie. Najpierw otrzyma automatyczne potwierdzenie złożenia zamówienia. Później (najpóźniej następnego dnia roboczego) otrzyma maila z potwierdzeniem dostępności terminu i numerami kont do wpłaty. W terminie 3 dni roboczych ma zapłacić łącznie 499zł (299zł + 200zł, gdzie 299zł to Opłata Rezerwacyjna na konto DomFerie, a 200zł to Przedpłata na konto właściciela). W dniu przyjazdu pozostaje mu do zapłaty 900zł (1399zł minus 499zł).

PRZYKŁAD na 2 tygodnie:
Cennik domku:
Cena wynajmu za tydzień (7 noclegów):  1 399 zł/tydzień, czyli na dwa tygodnie: 2798 zł
– płatność po rezerwacji (rezerwacja terminu): 499 zł/tydzień, czyli na 2 tygodnie: 998 zł
– płatność w dniu przyjazdu (na miejscu): 900 zł/tydzień, czyli na 2 tygodnie: 1800 zł
Pani Regina zarezerwowała domek na 2 tygodnie. Wypełniła formularz i złożyła zamówienie. Najpierw otrzyma automatyczne potwierdzenie złożenia zamówienia. Później (najpóźniej następnego dnia roboczego) otrzyma maila z potwierdzeniem dostępności terminu i numerami kont do wpłaty. W terminie 3 dni roboczych ma zapłacić łącznie 998zł (598zł + 400zł), gdzie 598zł to Opłata Rezerwacyjna na konto DomFerie, a 400zł to Przedpłata na konto właściciela). W dniu przyjazdu pozostaje jej do zapłaty 1800zł (2798zł minus 998zł).

4. Przekazanie pełnej informacji odnośnie wynajmu (dane obiektu, droga dojazdowa i kontakt do właściciela)

Po wpłynięciu kwoty Opłaty Rezerwacyjnej otrzymujecie Państwo wszystkie niezbędne informacje o obiekcie – pełen adres, drogę dojazdową oraz dane kontaktowe właściciela obiektu oraz dokumentację związaną z wynajmem i opłatami.

WAŻNE !

Zdecydowana większość właścicieli wymaga Przedpłaty, której kwota podana jest w treści maila potwierdzającego dostępność terminu. Warunkiem koniecznym dopełnienia rezerwacji domku u Właściciela na wybrany termin jest wpłata kwoty Przedpłaty na konto właściciela (wszystkie niezbędne informacje zostaną Państwu przekazane) w nieprzekraczalnym terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia dostępności terminu. Jeśli potrzebujecie Państwo więcej czasu prosimy nas poinformować. Przed anulowaniem rezerwacji zawsze próbujemy się z Państwem skontaktować. Jeżeli decydujecie się Państwo zarezerwować dom na dwa, trzy lub więcej tygodni całkowita kwota Przedpłaty jest odpowiednią wielokrotnością kwoty podanej w tabelce cenowej. Nie wpłacenie Przedpłaty w terminie 3 dni roboczych od potwierdzenia dostępności terminu oznacza rezygnację z wynajmu i definitywne anulowanie terminu wynajmu u Właściciela domku.

5. Zapłata pozostałej kwoty właścicielowi i przyjazd do domku

W przypadku płatności gotówką na miejscu: po przyjeździe na miejsce pozostaje Państwu uregulować właścicielowi gotówką pozostałą kwotę (kwota wynikająca z przemnożenia liczby tygodni i ceny za tydzień pomniejszona o zapłaconą kwotę Opłaty Rezerwacyjnej i Przedpłaty), odpowiednie opłaty dodatkowe (lista wymieniona jest w ogłoszeniu) oraz zwrotną kaucję (jej wysokość jest podana w treści ogłoszenia). Od tego momentu możecie Państwo w pełni korzystać z domku oraz jego wyposażenia i spędzić wspaniały urlop. Cena za tydzień dotyczy 7 noclegów (standardowo przyjazd jest w godzinach 16-18, wyjazd do godziny 11, chyba, że podano w ogłoszeniu lub ustalono inaczej).
W przypadku płatności przelewem: pozostałą kwotę (kwota wynikająca z przemnożenia liczby tygodni i ceny za tydzień pomniejszona o zapłaconą kwotę Opłaty Rezerwacyjnej i Przedpłaty), odpowiednie opłaty dodatkowe (lista wymieniona jest w ogłoszeniu) oraz zwrotną kaucję (jej wysokość jest podana w treści ogłoszenia) wpłacacie Państwo przelewem na konto Właściciela najpóźniej dzień przed przyjazdem (liczony jest dzień wpływu pieniędzy na konto). Od dnia przyjazdu możecie Państwo w pełni korzystać z domku oraz jego wyposażenia i spędzić wspaniały urlop. Cena za tydzień dotyczy 7 noclegów (standardowo przyjazd jest w godzinach 16-18, wyjazd do godziny 11, chyba, że podano w ogłoszeniu lub ustalono inaczej).

Pełen regulamin działania serwisu dostępny jest w dziale Regulamin

W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do państwa dyspozycji:

E-mail: biuro@domki-letniskowe.pl
Tel.: 58 380-46-13