Domki letniskowe Przechlewo – noclegi


© DomFerie – domki letniskowe

Przechlewo – noclegi, domki

Przechlewo to wieś gminna, położona w województwie pomorskim, w powiecie człuchowskim. Przechlewo leży w otoczeniu malowniczych lasów i jezior. W odległości około 15-20 kilometrów na zachód znajduje się Człuchów, główna miejscowość w powiecie. Na terenie gminy są aż 33 jeziora w tym kompleks Jezior Szczytno Wielkie i Szczytno Małe, Jezioro Lipczyno, Jezioro Końskie, Jezioro Długie, Jezioro Krasne. We wsi Przechlewo goście mogą odpoczywać nad trzema jeziorami: Przechlewskim położonym w centrum miejscowości oraz Końskim i Długim. Nad Jeziorem Końskim znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji – pięknie położony wśród lasów bogatych w grzyby, jagody i zwierzynę, na szlaku kajakowym rzeki Brdy. Na terenie znajduje się kąpielisko strzeżone z pomostami i wypożyczalnią sprzętu pływającego oraz domki letniskowe, gdzie goście mogą rezerwować noclegi. Gminne Centrum Kultury organizuje sporo imprez cyklicznych i sezonowych, również o charakterze międzynarodowym. W okolicach są liczne szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, rezerwaty przyrody, piękne i czyste lasy oraz szlaki kajakowe rzeką Brdą – co sprawia, że jest to atrakcyjne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. W pobliskim Człuchowie znajduje się zamek, muzea i inne historyczne atrakcje.

 

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 019

Przechlewo, Bory Tucholskie 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 199
Sezon B: 2 649

Dom położony bardzo blisko jeziora. Na brzegu: duży pomost, strzeżone kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu pływającego, bar, kort, plac zabaw. W okolicy liczne jeziora, lasy, szlaki kajakowe i piesze.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Atrakcje w okolicy

Bory Tucholskie

Bory Tucholskie Bory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają Czytaj dalej