Domki letniskowe Lińsk – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Lińsk

Lińsk – noclegi, domki

Lińsk to wieś położona na terenie kompleksu leśnego Borów Tucholskich, w gminie Śliwice. Miejscowość leży nad malutkim jeziorkiem gminnym, a większe Jezioro Okonińskie z kąpieliskiem jest w odległości 3km. Otaczające wieś lasy są grzybne, są w nich trasy piesze i rowerowe. Przyroda jest zachowana w swej naturalnej formie. Okolica jest rolna, powietrze jest czyste. W pobliżu są domki letniskowe, gdzie jest możliwość rezerwacji noclegów. W Śliwicach (4km) znajduje się unikatowa Grota na cześć matki Boskiej z Lourdes, zabytkowe kościoły i cmentarz. We wsi Krąg (13km) znajdują się zabytkowe chaty borowiackie. Do Tucholi jest 25km, gdzie w sezonie organizowane są imprezy, w tym Dni Borów, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej, Ogólnopolskie Festiwal Muzyki Religijnej, Dzień Folku Borowiackiego, Ogólnopolska Wystawa Pojazdów Zabytkowych. W Tucholi możemy zobaczyć Muzeum Borów Tucholskich, tucholską starówkę. W pobliskim Wymysłowie jest Muzeum Indian Północnoamerykańskich. 10km za Tucholą znajduje się wieś Raciąż, gdzie można odwiedzić grodzisko z częściowo odbudowanym grodem kasztelańskim (oryginał datowany na XI-XIIIw.), sezonowo odbywają się tam różne imprezy historyczne.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 018

Lińsk, Bory Tucholskie 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 899
Sezon B: 1 599

Domek holenderski z dużym, zadaszonym tarasem położony na brzegu jeziora w spokojnej okolicy. Z tarasu i działki malowniczy widok na jezioro. Wędkowanie tuż przy domku.

  • liczba osób max: 4
  • liczba sypialni: 1
  • zwierzęta: tylko małe

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Bory Tucholskie

Bory Tucholskie Bory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają Czytaj dalej