Domki letniskowe Frydrychowo – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Frydrychowo

Frydrychowo – noclegi, domki

Frydrychowo należy administracyjnie do gminnej wsi Parchowo (jako jej przysiółek) i jest położone nad jeziorem Mausz. Jest to znana miejscowość letniskowa, nad brzegiem jeziora umiejscowione są ośrodki wypoczynkowe oraz domki letniskowe, gdzie turyści mogą rezerwować noclegi. Są także liczne kąpieliska oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego. Frydrychowo położone jest opodal Sulęczyna (5km), gdzie znajduje się wypożyczalnia rowerów, restauracja, dobre zaopatrzenie oraz organizowane są imprezy sezonowe oraz festiwale: Jazz w lesie, festiwal Akordeonowy. Sulęczyno leży pomiędzy dwoma dużymi jeziorami: Węgorzyno i Mausz i jest otoczone lasami. Nieopodal Sulęczyna (10km od Frydrychowa) znajdują się Kamienne Kręgi – stare kurhany położone w lesie nad brzegiem Jeziora Długiego. W odległości ok. 10km znajduje się kompleks ze stadniną, restauracja oraz placem zabaw dla dzieci. W Kistowie (także 10km) jest Hotel Kiston z basenem, spa , jacuzzi i saunami oraz stadniną i kręgielnią. W Tuchlinie (18km) znajduje się Mini Zoo, a w Gowidlinie (18km) Paint Ball. W Łyśniewie Sierakowickim (22km) w Folwarku Niemino jest pole golfowe, plac zabaw dla dzieci oraz restauracja. Do Trójmiasta jest ok.60km, także w godzinkę można dojechać nad morze oraz zorganizować całodzienną wycieczkę. Do Kartuz jest 40km, a do Kościerzyny 30km. Do Szymbarku z licznymi atrakcjami w Centrum Promocji regionu (wyprawa na cały dzień) jest 30km.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 004

Parchowo, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 399
Sezon B: 2 599

Dom z prywatną linią brzegową, zaciszna okolica, lasy wokół. Piękne widoki na dwa jeziora i okolicę. Pomost wędkarski, łódka, rower wodny, plac zabaw, hamak.

 • liczba osób max: 6/7
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 035

Frydrychowo, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 300
Sezon B: 2 700

Dom z prywatną linią brzegową i pomostem, łódką i piaskownicą. Z działki i okien roztacza się piękny widok na jezioro. Dostępne rowery. W okolicy wypożyczalnie sprzętu wodnego, stadnina, korty. Maj (bez Majówki Bożego Ciała) oraz październik w cenie 1290zł/7nocy*

 • liczba osób max: 6
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tylko małe

Domek letniskowy nr 050

Kłodno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 949
Sezon B: 2 749

Dom z wieloma atrakcjami dla dzieci: specjalny domek, hamak, trampolina, piaskownica, huśtawka, basenik, 3 rowery. W okolicy możliwość wykupienia wyżywienia i wynajęcia sprzętu pływającego.

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: małe, bez kotów

Domek letniskowy nr 116

Kłodno, Sulęczyno i okolice 5

Dom położony w atrakcyjnej turystycznie okolicy, nad Jeziorem Mausz - w pobliżu ośrodek wypoczynkowy, gdzie można wykupić wyżywienie i wynająć sprzęt pływający.

 • liczba osób max: 6
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej