Domki letniskowe Frydrychowo

Frydrychowo - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Frydrychowo

Frydrychowo należy administracyjnie do gminnej wsi Parchowo (jako jej przysiółek) i jest położone nad jeziorem Mausz. Jest to znana miejscowość letniskowa, nad brzegiem jeziora umiejscowione są ośrodki wypoczynkowe oraz domki letniskowe, gdzie turyści mogą rezerwować noclegi. Są także liczne kąpieliska oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego. Frydrychowo położone jest opodal Sulęczyna (5km), gdzie znajduje się wypożyczalnia rowerów, restauracja, dobre zaopatrzenie oraz organizowane są imprezy sezonowe oraz festiwale: Jazz w lesie, festiwal Akordeonowy. Sulęczyno leży pomiędzy dwoma dużymi jeziorami: Węgorzyno i Mausz i jest otoczone lasami. Nieopodal Sulęczyna (10km od Frydrychowa) znajdują się Kamienne Kręgi – stare kurhany położone w lesie nad brzegiem Jeziora Długiego. W odległości ok. 10km znajduje się kompleks ze stadniną, restauracja oraz placem zabaw dla dzieci. W Kistowie (także 10km) jest Hotel Kiston z basenem, spa , jacuzzi i saunami oraz stadniną i kręgielnią. W Tuchlinie (18km) znajduje się Mini Zoo, a w Gowidlinie (18km) Paint Ball. W Łyśniewie Sierakowickim (22km) w Folwarku Niemino jest pole golfowe, plac zabaw dla dzieci oraz restauracja. Do Trójmiasta jest ok.60km, także w godzinkę można dojechać nad morze oraz zorganizować całodzienną wycieczkę. Do Kartuz jest 40km, a do Kościerzyny 30km. Do Szymbarku z licznymi atrakcjami w Centrum Promocji regionu (wyprawa na cały dzień) jest 30km.

Domek letniskowy nr 035

Frydrychowo, Sulęczyno i okolice 5

Dom z prywatną linią brzegową i pomostem, łódką, basenem, huśtawką i piaskownicą. Z działki i okien roztacza się piękny widok na jezioro. W okolicy wypożyczalnie sprzętu wodnego, rowerów, stadnina, korty.

  • liczba osób max: 5
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tylko małe

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolicePełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej