Domki letniskowe Szteklin – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Szteklin

Szteklin – noclegi, domki

Szteklin to miejscowość położona w gminie Lubichowo (powiat starogardzki) nad Jeziorem Steklin. W pobliżu są jeszcze dwa jeziora: Sumińskie i Borzechowskie Wielkie. Jezioro Steklin połączone jest z Sumińskim wąskim przesmykiem. Dzięki położeniu pomiędzy trzema jeziorami Szteklin stał się osadą letniskową. Są tam domki letniskowe oraz ośrodek wypoczynkowy, gdzie można rezerwować noclegi. Miejscowość otaczają grzybne lasy z trasami pieszymi i rowerowymi. Organizowane są także spływy kajakowe. W pobliskich Wirtach (4km) znajduje się ogród dendrologiczny oraz arboretum. Do Starogardu Gdańskiego jest 12km, gdzie znajdują się kino, basen, restauracje, sklepy, galeria handlowa oraz zabytkowe kościoły. Pod Starogardem znajduje się średniowieczne grodzisko Owidz. Można także wybrać się do Malborka (60km) ze znanym Zamkiem Krzyżackim, wieloma zabytkowymi kościołami i budynkami oraz Dino Parkiem. W Gniewie (45km) znajduje się także Zamek Krzyżacki (znacznie mniejszy niż ten w Malborku), w sezonie, w weekendy organizowane są tam liczne imprezy historyczne (Vivat Vasa!, Konny Turniej Rycerski oraz imprezy okolicznościowe jak Noc Świętojańska oraz Spotkania z Historią). Do Pelplina z Bazyliką Katedralną jest 25km. Do Trójmiasta jest ok. 90 km, ale możliwość skorzystania z autostrady znacznie skraca czas podróży.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 041

Szteklin, Bory Tucholskie 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 599
Sezon B: 2 199

400zł taniej w terminie 17-25.08.24. Nowa cena: 2199zł/7 nocy + opłaty dodatkowe Bardzo dobrze wyposażony domek położony blisko jeziora. Na działce plac zabaw i grill. Niedaleko ośrodek wypoczynkowy z kąpieliskiem.

  • liczba osób max: 8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: nie

Domek letniskowy nr 049

Szteklin, Bory Tucholskie 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 999
Sezon B: 2 399

300zł taniej w terminach 31.08.-07.09.24. i po 14.09.24. Nowa cena: 2099zł/7 nocy + opłaty dodatkowe Przyjemny domek położony 20m od brzegu jeziora z prywatnym pomostem za zamykaną furtką. Można wypożyczyć 2 deski SUP. W pobliżu jest ośrodek wypoczynkowy z kąpieliskiem, stołówką i wypożyczalnią.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: nie

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Bory Tucholskie

Bory Tucholskie Bory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają Czytaj dalej