Domki letniskowe Baranowo

Baranowo - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Baranowo

Baranowo, mała wieś położona powiecie bytowskim w okolicy jeziora Jasień. Miejscowośc położna jest pomiędzy grzybnymi lasami, na uboczu. Malownicze widoki zapewnia urozmaicona rzeźba terenu poprzecinana lasami i polami uprawnymi W rejonie są domki letniskowe, gdzie turyści mogą zarezerwować noclegi. W Rokitach (9km) znajduje się stadnina koni, a w miejscowości Zawiat (10km) jest ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem Jasień, gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający. W okolicy jest sporo szlaków pieszych i rowerowych, można przejechać się bryczkami lub konno (6km, Rokitki), w Soszycy (10km) organizowane są spływy kajakowe, w Strudze k. Soszycy znajduje się najstarsza w Europie elektrownia wodna. W sezonie, począwszy od przesilenia letniego w okolicy organizowane są imprezy: Noc Świętojańska na placu przy Jeziorze w Nowej Wsi (2,5km), Świętojańska Noc Kupały w Parchowie (9km), Biesiada Kaszubska w Jasieniu (10km), Dni Bytowa w Bytowie (25km), Jazz w Lesie, Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy i Rock w Rok w Sulęczynie (18km). W okolicy można także odwiedzić: Kamienne Kręgi w Węsiorach (20km), Kamienne Kręgi w Uniradze (40km), Centrum Kultury w Szymbarku oraz punkt widokowy w Wieżycy (ok.45km).

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 023

Baranowo, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 399
Sezon B: 1 299

Całoroczny domek położony w zacisznej i urokliwej okolicy, w sąsiedztwie grzybnych lasów. Do dyspozycji miejsce na ognisko, piaskownica, zjeżdżalnia. Przy domu padok z końmi.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 029

Baranowo, Sulęczyno i okolice Nowość
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 399
Sezon B: 1 299

Domek letniskowy położony w zacisznej i urokliwej okolicy, w sąsiedztwie grzybnych lasów. Do dyspozycji miejsce na ognisko, piaskownica, zjeżdżalnia. W sąsiedztwie domu padok z końmi. Pobyt z psem.

  • liczba osób max: 7
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 130

Baranowo, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 699
Sezon B: 1 549

Dom położony w bardzo cichej okolicy, w sąsiedztwie grzybnych lasów. Na działce: piaskownica, altana, zjeżdżalnia, a na sąsiedniej działce padok z końmi.

  • liczba osób max: 10
  • liczba sypialni: 4
  • zwierzęta: tak

Mapa

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolicePełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej