Domki letniskowe Jasień

Jasień - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Jasień

Jasień jest miejscowością położoną w powiecie bytowskim nad jeziorem Jasień. Jest to mała wieś, która dzięki swojemu położeniu nad sporym jeziorem i na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Słupi stała się miejscowością letniskową. Wokół jeziora usytuowane są domki letniskowe, gdzie letnicy mogą wykupić noclegi. Jasień otaczają lasy i pola uprawne. Dzięki ukształtowaniu terenu i zachowanej przyrodzie okolica pełna jest pięknych widoków. W lasach jest sporo tras pieszych i rowerowych, a w okolicy organizowane są spływy przełomowymi odcinkami płynących w okolicy rzek: Łupawy, Bukowiny i Słupi. Jasień położony jest w atrakcyjnej turystycznie gminie Czarna Dąbrówka. Na jej terenie znajduje się kilka jezior, 3 ośrodki rekreacji konnej, w Mikorowie i Rokitach, liczne szlaki rowerowe i piesze, między innymi: szlak rowerowy Ustka – Słupsk -Bytów, “Pętla kaszubska”, “Nad Łupawą”, “Na kolejowym szlaku” oraz szlak zielony – 38 km: Barnowiec-Kołczygłowy-Łupawsko-Czarna Dąbrówka i szlak niebieski – 42 km-Rekowo-Bytów-Pomysk-Parchowo-Jasień. Wokół jeziora Jasień prowadzi także ścieżka przyrodnicza. Do najbliższego miasta, Bytowa jest 20km, gdzie można zobaczyć zamek krzyżacki, zabytkowy kościół, młyn i spichlerz.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 030

Jasień, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 899
Sezon B: 1 699

Przestronny i komfortowy dom. W ogrodzie znajduje się stacjonarny grill i altanka. Do dyspozycji gości są łódź, rower wodny, bilard, piłkarzyki i dart. Nad jeziorem kąpielisko z łagodnym wejściem.

  • liczba osób max: 7/10
  • liczba sypialni: 4
  • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 031

Jasień 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 449
Sezon B: 1 229

Drewniany dom otoczony zadbanym ogrodem. Domek wynajmowany jest przez cały rok. Na działce huśtawki i piaskownica dla dzieci, siatka do siatkówki, wiata biesiadna, grill stacjonarny.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tylko małe

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolicePełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej