Domki letniskowe Nożyno – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Nożyno

Nożyno – noclegi, domki

Nożyno to wieś położona w gminie Czarna Dąbrówka nad Jeziorem Trzebież (inna nazwa Jezioro Nożyńskie). W okolicy jest wiele mniejszych jezior i jeziorek, często położonych między lasami a w odległości ok. 10km znajduje się duże Jezioro Jasień z kąpieliskiem gminnym i wypożyczalnia sprzętów wodnych. Niedaleko nożyna, wzdłuż trasy Sierakowice – Czarna Dąbrówka są piękne, grzybne lasy pełne tras rowerowych i pieszych. Na trasach można odnaleźć ukryte w lasach małe jeziorka. Lasy te są cenione przez miejscowych jako bardzo grzybne. Nad jeziorami umiejscowione są domki letniskowe. W miejscowości Zawiat znajduje się ośrodek, gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający (10km). W Rokitach (16km) znajduje się stadnina otoczona lasami. Do Słupska jest 45km. W Słupsku jest galeria handlowa, basen, kino, restauracje, puby oraz dyskoteki. Można tam także zobaczyć Muzeum Pomorza Środkowego, zabytkowe kościoły, odwiedzić Zoo Charlotta oraz papugarnię Lora. Nad otwarte morze w Łebie jest 70km. Można wybrać się na wydmy, do parku Dinozaurów, lub do Sea Parku Sarbsk. W Łebie znajduje się także ciekawy Labirynt Park, tor gokartowy, Muzeum Bursztynu oraz mniejsze parki i place zabaw dla dzieci. Do Bytowa jest 18km – w Bytowie jest Zamek Krzyżacki oraz Aquapark.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 071

Nożyno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 699
Sezon B: 2 699

Dom dla 8 osób sąsiadujący z lasem, niedaleko jeziora. Zadaszony taras, siatka do siatkówki, grill, leżaki, 2 kajaki, piłakrzyki, ping-pong, ognisko. Pobyt z psem.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej