Domki letniskowe Rybno – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Rybno

Rybno – noclegi, domki

Rybno położone jest w powiecie wejherowskim, w gminie Gniewino, około 5km od Jeziora Żarnowieckiego. Rybno leży zaledwie 20km pięknych plaż otwartego Morza Bałtyckiego (Dębki, Karwia). Na nadmorskie plaże można wybrać się także rowerem (około 17km). Godna polecanie jest plaża nad jeziorem Żarnowieckim (ok 7km) – jest dobrze zagospodarowana, jest także małe molo. Wokół jeziora prowadzi trasa spacerowa. W Nadolu znajduje się skansen Zagroda Gburska i Rybacka. W okolicy jest także punkt widokowy Kaszubskie Oko. W Białogórze jest stadnina koni, a w Gniewinie, odległym 7 km, znajduje się centrum sportu i rekreacji z kortami tenisowymi, krytym basenem i saunami, kręgielnią i kinem. W Gniewinie, podczas Euro 2012, przebywała drużyna Hiszpanii. W przystani wodnej w Nadolu można wypożyczyć łodzie kajaki oraz w sezonie przepłynąć się stateczkiem wycieczkowym lub motorówką. Polecamy także odwiedzenie zamku w Krokowej oraz spływ kajakowy po rzece Piaśnicy. Ze względu na atrakcyjne położenie miejscowości usytuowane są tam domki letniskowe, gdzie można wykupić noclegi. Tereny leśne wokół Wejherowa cenione są przez trójmiejskich grzybiarzy. Do Trójmiasta jest około 50km, także polecamy zwiedzenie Gdańska lub wizytę w Gdyni czy Sopocie.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 115

Rybno, Inne regiony Kaszub 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 499
Sezon B: 2 499

Przestronny i komfortowo wyposażony dom położony na olbrzymiej 6,5ha działce, w lesie, bez sąsiadów. Obiekt przeznaczony jest dla osób pragnących spędzić urlop na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Na działce miejsce na ognisko, huśtawka, domek do zabaw. W domu Wi-Fi.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Atrakcje w okolicy

Inne regiony Kaszub

Inne regiony Kaszub Miejscowości i tereny położone na Kaszubach, ale poza obszarem szeroko pojętej Szwajcarii Kaszubskiej oraz Borów Tucholskich i okolic. Region obejmuje pas nadmorski, tereny za Bytowem , pod Miastkiem, okolice Skarszew i inne. Na każdym z tych terenów jest wiele atrakcji turystycznych pozwalających aktywnie spędzić urlop. Różnią się także, ale nie diametralnie, rzeźbą terenu. Łączy je Czytaj dalej