Domki letniskowe Niesiołowice – noclegi


© DomFerie – domki letniskowe Niesiołowice

Niesiołowice – noclegi, domki

Niesiołowice to wieś w gminie Stężyca położona nad Jeziorem Długim w otoczeniu lasów. W okolicy są jeszcze dwa jeziora: Ostrowickie i Czarne. Pobliskie lasy są grzybne, są także szlaki piesze i rowerowe. W okolicy są domki letniskowe, gdzie można rezerwować noclegi. Niesiołowice leży na trasie turystycznego szlaku Kręgów Kamiennych (szlak zielony). W odległości zaledwie 4km znajdują się kamienne Kręgi w Węsiorach – pięknie położne na brzegu jeziora Długiego, pośród lasów cmentarzysko. W pobliżu przy trasie jest także Gród Gotów z restauracją, gdzie można strzelać z łuku, lepić z gliny oraz bliżej poznać kulturę Gotów. Do Sulęczyna jest 8km. W Sulęczynie jest kąpielisko gminne z pomostami, wypożyczalnia sprzętu pływającego, rowerów oraz stadnina. W Gołubiu (14km) znajduje się Ogród Botaniczny oraz w Leśnictwie Uniradze jest położony w lesie kompleks kurhanów. W Szymbarku, w odległości 18km, znajduje się centrum promocji Regionu z Domem do Góry Nogami, najdłuższa deska na świecie, Kaszubskim Światem Bajek, browarem, restauracja regionalną oraz wieloma innymi atrakcjami. W odległości 13km znajduje się hotel Kiston z kręgielnią, basenem, saunami, jacuzzi i spa. Do Bytowa z zamkiem krzyżackim i aquaparkiem jest 30km. Do Kartuz i Kościerzyny jest 30km. Do Trójmiasta jest ok. 60km, do Słupska 70km.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 008

Niesiołowice, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 699
Sezon B: 2 199

Przytulny domek położony na końcu ślepej uliczki, działka z 3 stron otoczona łąkami. 2 rowery, plac zabaw, piłki, boule, rakietki i inne. W okolicy 3 jeziora, lasy, stadnina.

  • liczba osób max: 7
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tylko małe

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej