Domki letniskowe Jezioro Białe – noclegi

Domki letniskowe Jezioro Białe - noclegi | DomFerie © DomFerie – domki letniskowe Jezioro Białe

Jezioro Białe – noclegi, domki

Jezioro Białe położone jest w powiecie kartuskim w otoczeniu miejscowości Grzybno, Masłowo, Ucisko. Powierzchnia jeziora to około 55ha, maksymalna głębokość 30m. W jeziorze jest czysta woda, położone jest w otoczeniu lasów. Brzeg jest dostępny do kąpieli w wielu miejscach. Jest również zagospodarowane kąpielisko gminne z dużym pomostem, strefądla dzieci i łagodnym, piaszczystym wejściem. Jezioro Białe sąsiaduje z mniejszym Jeziorem Czarnym, gdzie są trzy wyspy. W okolicy jest wiele małych jezior i jeziorek położonych w lesie. W jezioro jest rybne – bytują w nim płocie, leszcze, okonie i szczupaki. Zezwolenie na wędkowanie można wykupić we wsi oraz w Kartuzach. Malownicze położenie jeziora i okolic pośród lasów umożliwia wypoczynek w kontakcie z przyrodą. Są również trasy rowerowe i piesze.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 013

Sytna Góra, Szwajcaria Kaszubska 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 949
Sezon B: 2 499

950zł taniej w terminach 18-31.08.24. nowa cena 1999zł/7 nocy + opłaty dodatkowe Pięknie położony domek z malowniczym widokiem na jezioro i okolicę. Dwa niezależne poziomy, cicha i spokojna okolica, blisko do Trójmiasta. Do czystego jeziora 50m, wyjście przez furtkę. Kajak, plac zabaw dla dzieci.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Atrakcje w okolicy

Szwajcaria Kaszubska

Szwajcaria Kaszubska W 1913 r. po raz pierwszy użyto w polskiej literaturze nazwy Szwajcaria Kaszubska dla określenia części Pojezierza Kaszubskiego obejmującej teren środkowych Kaszub, wokół Kartuz, Somonina, Chmielna i Stężycy. Szwajcaria Kaszubska to obszar charakteryzujący się dużym pofałdowaniem terenu, sporą ilością jezior, małych oczek wodnych i torfowisk. Obejmuje między innymi najwyższe wzniesienie na Niżu Środkowoeuropejskim, jakim jest Czytaj dalej