Domki letniskowe Kaliska Kościerskie – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Kaliska Kościerskie

Kaliska Kościerskie – noclegi, domki

Kaliska Kościerskie to wieś kaszubska położona pod Kościerzyną, nieopodal znajduje się Jezioro Dobrogoszcz. Do Kościerzyny jest zaledwie 8km. W Kościerzynie turyści znajdą wiele atrakcji: muzea kolejnictwa, starych samochodów, akordeonu oraz Ziemi Kościerskiej, a także aquapark, kino, galerię handlową oraz liczne sklepy, puby i dyskotekę. Nad jeziorem znajdują się także domki letniskowe do wynajęcia. W okolicy – odległość 16km – znajduje się centrum Promocji Regionu w Szymbarku z domem do góry nogami, browarem regionalnym , kaszubskim światem bajek i wieloma innymi atrakcjami. Do Trójmiasta jest ok. 60km, także można wybrać się na całodzienny wypad nad morze.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 042

Kaliska Kościerskie, Szwajcaria Kaszubska 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 299
Sezon B: 3 299

Wygodny i dobrze wyposażony dom całoroczny położony na olbrzymiej działce z prywatnym 1 ha, zarybianym stawem, w którym można się kąpać. Do dyspozycji: wielka wiata biesiadna, kort tenisowy, plac zabaw, tablica do kosza. W domu jest Wi-Fi.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: nie

Atrakcje w okolicy

Szwajcaria Kaszubska

Szwajcaria Kaszubska W 1913 r. po raz pierwszy użyto w polskiej literaturze nazwy Szwajcaria Kaszubska dla określenia części Pojezierza Kaszubskiego obejmującej teren środkowych Kaszub, wokół Kartuz, Somonina, Chmielna i Stężycy. Szwajcaria Kaszubska to obszar charakteryzujący się dużym pofałdowaniem terenu, sporą ilością jezior, małych oczek wodnych i torfowisk. Obejmuje między innymi najwyższe wzniesienie na Niżu Środkowoeuropejskim, jakim jest Czytaj dalej