Domki letniskowe Jezioro Sobąckie – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Sobąckie

Jezioro Sobąckie – noclegi, domki

Jezioro Sobąckie położone jest w powiecie kościerskimw otoczeniu miejscowości Sobącz i Chrztowo. Jest to jezioro rynnowe, przepływowe należące do zespołu jezior Polaszkowskich. Powierzchnia 91ha, maksymalna głębokość ponad 28m, średnia głębokość 11m. W skład zespołu jezior Polaszkowskich wchodzą, oprócz Jeziora Sobąckiego, położone w okolicy i połączone strugami jeziora: Gatno, Jezioro Hutowe, Jezioro Liniewskie, Jezioro Polaszkowskie, Średnik i Wierzchołek. Teren objętyjest ochroną w ramach Polaszkowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, w którego zasięgu położony jest rezerwat Orle, gdzie gniazdują ptaki drapieżne. Rezerwat położony jest nad Jeziorem Dużym koło Garczyna. Nad brzegiem jeziora Sobąckiego znajdują się domki letniskowe udostępniające noclegi turystom. Brzeg jeziora jest częściowo dostępny do kąpieli, szybko robi się głęboko. Są miejsca z łagodnym wejściem do wody, dobrym dla dzieci głownie po stronie miejscowości Sobącz. Właściciele domków letniskowych położonych nad brzegiem wybudowali pomosty do dyspozycji gości. W jeziorze jeziorze bytują płocie, okonie, a zezwolenie wykupuje się we wsi. Okolice jeziora Sobąckiego są czyste i naturalne, są trasy piesze i rowerowe. Tereny polecane są lubiącym wypoczynek w kontakcie z przyrodą.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 021

Chrztowo, Inne regiony Kaszub Nowość
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 799
Sezon B: 2 499

Domek z prywatnym pomostem wędkarskim, położony nad brzegiem jeziora, w zacisznej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie łąk i pól. Na wyposażeniu kajak oraz 2 rowery.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 024

Chrztowo, Inne regiony Kaszub 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 5 499
Sezon B: 3 899

Oferta obejmuje dwa domki z własną linią brzegową, piaszczystą plażą, dużym pomostem i łódką, położone na olbrzymiej działce, w cichej okolicy. Na działce boisko do siatkówki, ognisko, bujaki.

  • liczba osób max: 6/12
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 028

Sobącz, Inne regiony Kaszub 5

Dom otoczony pięknie utrzymanym ogrodem. Prywatna linia brzegowa z pomostem oraz bezpośrednim zejściem do wody z ogrodu. Widok na jezioro, łódź wędkarska i 2 rowery do dyspozycji gości.

  • liczba osób max: 4
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: nie

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Inne regiony Kaszub

Inne regiony Kaszub Miejscowości i tereny położone na Kaszubach, ale poza obszarem szeroko pojętej Szwajcarii Kaszubskiej oraz Borów Tucholskich i okolic. Region obejmuje pas nadmorski, tereny za Bytowem , pod Miastkiem, okolice Skarszew i inne. Na każdym z tych terenów jest wiele atrakcji turystycznych pozwalających aktywnie spędzić urlop. Różnią się także, ale nie diametralnie, rzeźbą terenu. Łączy je Czytaj dalej