Domki letniskowe Grzybowo – noclegi

Domki letniskowe Grzybowo - noclegi | DomFerie © DomFerie – domki letniskowe Grzybowo

Grzybowo – noclegi, domki

Grzybowo położone jest w powiecie kościerskim, niepełne 10km od Kościerzyny. W okolicy jest kilka dużych jezior i sporo mniejszych jeziorek. Najbliższe miejscowości jeziora to Sudomie i Żołnowo. Grzybowo położone jest na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, już na jego obrzeżach, przez miejscowość przepływa rzeka Trzebiocha. Ze względu na swoje położenie, w otoczeniu jezior i lasów, okolica bogata jest w atrakcje turystyczne. Nad jeziorami usytuowane są domki letniskowe oferujące noclegi, ośrodki wczasowe,dostępne są liczne bary i restauracje, a bliskość Kościerzyny umożliwia doskonałe zaopatrzenie oraz sezonowe imprezy rozrywkowe i kulturalne. Natomiast otoczenie lasami pozwala na aktywny wypoczynek w kontakcie z przyrodą – spacery, wycieczki rowerowe, łowienie ryb, sporty wodne. Do najciekawszych atrakcji okolicy Grzybowa możemy zaliczyć: nowy aquapark w Kościerzynie, muzea, skansen, wystawy i ekspozycje w Kościerzynie, spływ kajakowy Trzebiochą, dalej Wdą do jeziora Wdzydze, Skansen we Wdzydzach Kiszewskich (10km), Kalwarię w Wielu (30km), fabrykę porcelany w Łubianie (10km), można także wybrać się na całodzienną wycieczkę do Trójmiasta, nad morze i zwiedzanie (ok 70km).

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 012

Grzybowo, Wdzydze Kiszewskie 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 349
Sezon B: 1 949

Domek otoczony zielenią, położony w malowniczej, zacisznej okolicy. Na działce znajduje się altanka, hamak, huśtawka oraz murowany grill. Do dyspozycji jest prywatny pomost.

 • liczba osób max: 4/6
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tylko małe

Domek letniskowy nr 042

Kaliska Kościerskie, Szwajcaria Kaszubska 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 299
Sezon B: 3 299

Wygodny i dobrze wyposażony dom całoroczny położony na olbrzymiej działce z prywatnym 1 ha, zarybianym stawem, w którym można się kąpać. Do dyspozycji: wielka wiata biesiadna, kort tenisowy, plac zabaw, tablica do kosza. W domu jest Wi-Fi.

 • liczba osób max: 6
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: nie

Domek letniskowy nr 121

Grzybowo, Wdzydze Kiszewskie 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 799
Sezon B: 1 799

Dom otoczony zielenią, położony w malowniczej okolicy. Idealne miejsce dla osób ceniących kontakt z naturą. Bliska odległość do jeziora, do dyspozycji jest duży pomost oraz wiata biesiadna.

 • liczba osób max: 3
 • liczba sypialni: 1
 • zwierzęta: tylko małe

Domek letniskowy nr 122

Grzybowo, Wdzydze Kiszewskie 5

Duży i komfortowy dom położony nad samym brzegiem jeziora. Do dyspozycji gości jest pomost, kajak i platforma biesiadna z pięknym widokiem na jezioro. Na działce jest wiata biesiadna i huśtawka.

 • liczba osób max: 6
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: tylko małe

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Wdzydze Kiszewskie

Wdzydze Kiszewskie Czyste, naturalne tereny położone na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego o przewadze terenów leśnych, sąsiadujące na południu z Borami Tucholskimi. Głównym jeziorem regionu i przy okazji największym jeziorem Kaszub jest Jezioro Wdzydze. Jezioro to połączone z rzeką Wdą nazywane jest czasem Morzem Kaszubskim. Ze swoim zapleczem stanowi świetny i doceniany przez turystów akwen do uprawiania sportów Czytaj dalej