Domki letniskowe Sitno – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Sitno

Sitno – noclegi, domki

Sitno to mała miejscowość położona w powiecie kartuskim w województwie pomorskim nad jeziorem o tej samej nazwie. W bliskiej okolicy położone są jeszcze dwa jeziora: Głębokie i Karlikowo. Miejscowość otaczają lasy. Ze względu na niewielką odległość do Trójmiasta (zaledwie 25km) są tam domki letniskowe oraz miejsca oferujące noclegi dla turystów. Do najbliższego miasta, Żukowa, jest niecałe 9km. W Żukowie jest świetne zaopatrzenie oraz odbywają się imprezy okolicznościowe i rozrywkowe. Wypoczynek w Sitnie i okolicach polecamy dla osób lubiących aktywny wypoczynek i zwiedzanie. Dzięki bliskości Trójmiasta można zwiedzać Gdańsk, wybrać się do Sopotu na molo, odwiedzić Gdynię lub zrobić wypad nad otwarte morze. Dodatkowo w rejonie jest sporo lasów oraz tras rowerowych i pieszych. Z Sitna polecamy także wycieczkę do Serca Kaszub – Szymbarku, Wieżycy i okolic – odległość około 30km. Warto zobaczyć centrum kulturalne z Domem do Góry Nogami, chatami Sybiraka, skansenem lub wybrać się szlakiem do punktu widokowego w Wieżycy.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 069

Sitno, okolice Trójmiasta 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 349
Sezon B: 999

Dobrze wyposażony i przytulny dom położony nad brzegiem jeziora, niedaleko do Trójmiasta. Malownicza okolica i sąsiedztwo jeszcze dwóch jezior umożliwiają aktywny wypoczynek.

  • liczba osób max: 3/5
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

okolice Trójmiasta

okolice Trójmiasta Tereny położone w odległości do 30km do Trójmiasta, czyli maksymalnie 30 minut samochodem do Gdyni, Sopotu lub Gdańska. Główne jeziora regionu to Kamień, Sitno, Wysoka, Głębokie. Są to tereny wypoczynkowe, porośnięte lasami, malowniczo położone nad jeziorami. Wielu mieszkańców Trójmiasta ma tam swoje domki letniskowe oraz udostępnia noclegi turystom. Dzięki swemu położeniu – jedną nogą w Czytaj dalej