Domki letniskowe Kamień – noclegi


© DomFerie – domki letniskowe Kamień

Kamień – noclegi, domki

Kamień położony jest w powiecie wejherowskim nad jeziorem tej samej nazwie. Ze względu na niewielką odległość od Trójmiasta i jednoczesne położenie w otoczeniu lasów i kilku innych jezior (Jezioro Wysoka, Jelonek, Brzeżonko) Kamień stał się miejscowością letniskową, gdzie wielu mieszkańców Trójmiasta posiada domki letniskowe. Noclegi dla turystów oferują również gospodarstwa agroturystyczne. Do Trójmiasta jest zaledwie 20km, miejscowość jest świetną bazą wypadową do zwiedzania Gdańska, Gdyni lub Sopotu. Do Kamienia kursuje również PKS, można także spokojnie dojechać taksówką z Trójmiasta. Miejscowość szczególnie polecamy osobom, które chcą korzystać z bogatego zaplecza turystycznego, licznych imprez kulturalnych i rozrywkowych i jednocześnie odpoczywać na łonie natury. Polecamy także wycieczkę nad otwarte morze. Okoliczne lasy są grzybne, grzybiarze również jeżdżą w okolice Wejherowa, Szemudu lub Piaśnicy. W okolicy jest bardzo dobre zaopatrzenie, blisko jest także do dużych marketów.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 039

Kamień, okolice Trójmiasta 4,7
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 499
Sezon B: 1 249

Przytulny dom otoczony drzewami. Położony jest w bliskiej odległości od jeziora. Niedaleka odległość od Trójmiasta umożliwia korzystanie z bogatej bazy turystycznej.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

okolice Trójmiasta

okolice Trójmiasta Tereny położone w odległości do 30km do Trójmiasta, czyli maksymalnie 30 minut samochodem do Gdyni, Sopotu lub Gdańska. Główne jeziora regionu to Kamień, Sitno, Wysoka, Głębokie. Są to tereny wypoczynkowe, porośnięte lasami, malowniczo położone nad jeziorami. Wielu mieszkańców Trójmiasta ma tam swoje domki letniskowe oraz udostępnia noclegi turystom. Dzięki swemu położeniu – jedną nogą w Czytaj dalej