Domki letniskowe Jezioro Głębokie – noclegi

głębokie domki, jezioro głębokie noclegi
© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Głębokie

Jezioro Głębokie – noclegi, domki

Jezioro Głębokie położone jest w powiecie kartuskim przy miejscowościach Borkowo i Sitno, zaledwie 25km od Trójmiasta. Jest to jezioro wytopiskowe, o powierzchni około 50ha, średniej głębokości 6m, maksymalnej ponad 18m. Jest to czyste jezioro, bytują w nim okonie, karpie, liny i leszcze. Zezwolenie wędkarskie trzeba wykupić na miejscu. Brzeg jest częściowo dostępny do kąpieli, natomiast w wielu miejscach porośnięty jest trzciną i dno bywa muliste. Jezioro położone jest na terenie kartuskiego chronionego krajobrazu, w jego północnej części znajduje siętorfowisko oraz wyspa, gdzie mają swoje miejsce lęgowe mewy. W bliskiej okolicy sąjeziora Sitno i Karlikowo, których brzegi są dostępne do kąpieli. Nadjeziorem Głębokim położony jest także ośrodek wypoczynkowy oraz domki letniskowe oferujące noclegi. Okoliczne lasy, porastające morenowe wzniesienia, jeziora i pobliski rezerwat przyrody Jar Raduni umożliwiają aktywny wypoczynek w otoczeniu czystej przyrody.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 069

Sitno, okolice Trójmiasta 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 799
Sezon B: 1 399

Dobrze wyposażony i przytulny dom położony nad brzegiem jeziora, niedaleko do Trójmiasta. Malownicza okolica i sąsiedztwo jeszcze dwóch jezior umożliwiają aktywny wypoczynek.

  • liczba osób max: 3/5
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 117

Borkowo, okolice Trójmiasta 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 599
Sezon B: 2 099

Przestronny i wygodny dom położony zaledwie 20km od Gdańska. W okolicy jest kilka jezior, a bogate zaplecze turystyczne okolic Trójmiasta zapewnia aktywny wypoczynek.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 4
  • zwierzęta: tak, małe

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

okolice Trójmiasta

okolice Trójmiasta Tereny położone w odległości do 30km do Trójmiasta, czyli maksymalnie 30 minut samochodem do Gdyni, Sopotu lub Gdańska. Główne jeziora regionu to Kamień, Sitno, Wysoka, Głębokie. Są to tereny wypoczynkowe, porośnięte lasami, malowniczo położone nad jeziorami. Wielu mieszkańców Trójmiasta ma tam swoje domki letniskowe oraz udostępnia noclegi turystom. Dzięki swemu położeniu – jedną nogą w Czytaj dalej