Domki letniskowe Jezioro Karlikowo

Jezioro Karlikowo - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Karlikowo

Jeziora Głębokie, Karlikowo (Karlikowskie) i Sitno położone są w powiecie kartuskim. Jeziora te położone są bardzo blisko siebie w okolicy znanej turystycznie głównie przez mieszkańców Trójmiasta, którzy zlokalizowali tu swoje domki letniskowe. W domkach można wykupić noclegi. Jezioro Sitno to jezioro dość płytkie, ale o czystej wodzie. W jeziorze można złowić: okonie, szczupaki, płocie i dużego leszcza. Zezwolenie na wędkowanie wykupuje się na miejscu. Jezioro jest dostępne do kąpieli, wejścia są łagodne, trawiaste lub piaszczysto-trawiaste. Jezioro Karlikowo jest również dość płytkie i czyste. Głownie występują płocie, leszcze i szczupaki. Jezioro zakwita latem. Jezioro Głębokie jest dużo głębszym akwenem i bardzo czystym. Występują w nim liny, leszcze i karpie. Okolica jezior Głębokiego, Karlikowo i Sitna atrakcyjna turystycznie, ze względu na niewielką odległość do Trójmiasta (około 20km). Dobre zaplecze turystyczne oraz korzystne położenie to powody popularności rejonu.

Activities

Activities

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 069

Sitno, okolice Trójmiasta 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 349
Sezon B: 999

Dobrze wyposażony i przytulny dom położony nad brzegiem jeziora, niedaleko do Trójmiasta. Malownicza okolica i sąsiedztwo jeszcze dwóch jezior umożliwiają aktywny wypoczynek.

  • liczba osób max: 3/5
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 117

Borkowo 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 999
Sezon B: 1 750

Przestronny i wygodny dom położony zaledwie 20km od Gdańska. W okolicy jest kilka jezior, a bogate zaplecze turystyczne okolic Trójmiasta zapewnia aktywny wypoczynek.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 4
  • zwierzęta: tak

Mapa

Atrakcje w okolicy

okolice Trójmiasta

okolice TrójmiastaTereny położone w odległości do 30km do Trójmiasta, czyli maksymalnie 30 minut samochodem do Gdyni, Sopotu lub Gdańska. Główne jeziora regionu to Kamień, Sitno, Wysoka, Głębokie. Są to tereny wypoczynkowe, porośnięte lasami, malowniczo położone nad jeziorami. Wielu mieszkańców Trójmiasta ma tam swoje domki letniskowe oraz udostępnia noclegi turystom. Dzięki swemu położeniu – jedną nogą w Czytaj dalej