Domki letniskowe Jezioro Żarnowieckie – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Żarnowieckie

Jezioro Żarnowieckie – noclegi, domki

Jezioro Żarnowieckie położone jest w powiecie wejherowskim, zaledwie 4km od Morza Bałtyckiego. Jest to duże jezioro rynnowe znane z połowów na szczupaki. Z morzem połączone jest rzeką Piaśnicą, która przepływa przez jezioro. Powierzchnia 1460ha, maksymalna głębokość do19m, długość ponad 7km. W okolicy jeziora położone są miejscowości Nadole, Gniewino, Czymanowo, Lubkowo, Żarnowiec. W tych miejscowościach położone są również domki letniskowe, pensjonaty i hotele oferujące noclegi. Bogate zaplecze turystyczne zapewnia aktywny wypoczynek w tych okolicach i wiele atrakcji. Brzeg jeziora jest dostępny do kąpieli, wejścia są łagodne, piaszczyste. Nad jeziorem zorganizowane są kąpieliska z pomostami, dobrym wejściem dla dzieci, jest również małe molo. W sezonie organizowane są rejsy stateczkiem oraz różne imprezy rozrywkowe, można wypożyczyć sprzęt pływający. Jezioro Żarnowieckie znane jest również wędkarzom, zwłaszcza z połowów szczupaka. Dodatkowo, w jeziorze występują duże liny, leszcze, duże okonie, płocie, karasie srebrzyste, sumy, węgorze, karpie. Polecane są połowy z łódki, pozwolenie można wykupić w Gniewinie i Nadolu. Do otwartego morza jest bardzo blisko, dlatego polecamy wycieczki na piaszczyste plaże Bałtyku, do Dębek czy Karwi. Można wybrać się także na Hel (Jastarnia, Jurata, Chałupy) lub do Władysławowa.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 020

Nadole, Inne regiony Kaszub 5

Dom położony jest w bardzo atrakcyjnej turystycznie okolicy, nad jeziorem i w niedalekiej odległości od morza. Na działce plac zabaw, kosz, altana biesiadna, grill i ognisko.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: nie

Domek letniskowy nr 052

Nadole, okolice Trójmiasta 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 499
Sezon B: 1 250

Dom położony w atrakcyjnym turystycznie Nadolu, nad jeziorem i blisko morza. Dom otacza ogród sąsiadujący z lasem. Na działce oczko wodne, wiata na samochód, altana ze stołem biesiadnym, bujak.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: małe

Domek letniskowy nr 091

Nadole, Inne regiony Kaszub 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 499
Sezon B: 1 249

Dobrze wyposażony domek położony bardzo blisko brzegu jeziora z łagodnym wejściem i piaszczystą plażą. Nad jeziorem piaszczysta plaża. W odległości ok. 1km molo, wypożyczalnia sprzętu wodnego.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tylko malutkie

Atrakcje w okolicy

okolice Trójmiasta

okolice Trójmiasta Tereny położone w odległości do 30km do Trójmiasta, czyli maksymalnie 30 minut samochodem do Gdyni, Sopotu lub Gdańska. Główne jeziora regionu to Kamień, Sitno, Wysoka, Głębokie. Są to tereny wypoczynkowe, porośnięte lasami, malowniczo położone nad jeziorami. Wielu mieszkańców Trójmiasta ma tam swoje domki letniskowe oraz udostępnia noclegi turystom. Dzięki swemu położeniu – jedną nogą w Czytaj dalej