Domki letniskowe Borkowo – noclegi

głębokie domki, jezioro głębokie noclegi © DomFerie – domki letniskowe Borkowo

Borkowo – noclegi, domki

Borkowo to mała miejscowość położona w powiecie kartuskim w województwie pomorskim w okolicy trzech jezior: Sitno, Głębokie, Karlikowo, tuż obok miejscowości Sitno. Miejscowość otaczają lasy. Ze względu na niewielką odległość do Trójmiasta (zaledwie 25km) są tam domki letniskowe oraz miejsca oferujące noclegi dla turystów. Do najbliższego miasta, Żukowa, jest niecałe 9km. W Żukowie jest świetne zaopatrzenie oraz odbywają się imprezy okolicznościowe i rozrywkowe. Wypoczynek w Borkowie i okolicach polecamy dla osób lubiących aktywny wypoczynek i zwiedzanie. Dzięki bliskości Trójmiasta można zwiedzać Gdańsk, wybrać się do Sopotu na molo, odwiedzić Gdynię lub zrobić wypad nad otwarte morze. Dodatkowo w rejonie jest sporo lasów oraz tras rowerowych i pieszych. Z Borkowa polecamy także wycieczkę do Serca Kaszub – Szymbarku, Wieżycy i okolic – odległość około 30km. Warto zobaczyć centrum kulturalne z Domem do Góry Nogami, chatami Sybiraka, skansenem lub wybrać się szlakiem do punktu widokowego w Wieżycy. Do Kartuz jest tylko 15km, można tam zwiedzić skansen, kolegiatę z charakterystycznym sklepieniem w kształcie wieka trumny, erem, refektarz, neogotycki kościół. W Kartuzach są dwa jeziora: Klasztorne i Karczemne, wokół jeziora Klasztornego prowadzi trasa spacerowa zwana Gajem Świętopełka. Kartuzy określane są stolicą Kaszub (do tego tytułu aspirują również Kościerzyna, a nawet Gdańsk).

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 117

Borkowo, okolice Trójmiasta 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 599
Sezon B: 2 099

Przestronny i wygodny dom położony zaledwie 20km od Gdańska. W okolicy jest kilka jezior, a bogate zaplecze turystyczne okolic Trójmiasta zapewnia aktywny wypoczynek.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 4
  • zwierzęta: tak, małe

Atrakcje w okolicy

okolice Trójmiasta

okolice Trójmiasta Tereny położone w odległości do 30km do Trójmiasta, czyli maksymalnie 30 minut samochodem do Gdyni, Sopotu lub Gdańska. Główne jeziora regionu to Kamień, Sitno, Wysoka, Głębokie. Są to tereny wypoczynkowe, porośnięte lasami, malowniczo położone nad jeziorami. Wielu mieszkańców Trójmiasta ma tam swoje domki letniskowe oraz udostępnia noclegi turystom. Dzięki swemu położeniu – jedną nogą w Czytaj dalej