Domki letniskowe Jezioro Sitno

Jezioro Sitno - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Sitno

Jezioro Sitno położone jest w województwie pomorskim w powiecie kartuskim. W okolicy znajdują się miejscowości: Sitno, Borkowo, Elżbietowo. W sąsiedztwie położone są również jeziora: Karlikowo, Głębokie, trochę dalej Mezowskie, Okunkowo, jeziora Kiełpińske. W okolicy są domki letniskowe, gdzie można wykupić noclegi. Jezioro Sitno to jezioro dość płytkie, ale o czystej wodzie. W jeziorze można złowić: okonie, szczupaki, płocie i dużego leszcza. Zezwolenie na wędkowanie wykupuje się na miejscu. Jezioro jest dostępne do kąpieli, wejścia są łagodne, trawiaste lub piaszczysto-trawiaste. W sąsiednich jeziorach: Kalikowo (Karlikowskim) i Głębokim również można się kąpać i łowić. Jezioro Karlikowo jest również dość płytkie i czyste. Głownie występują płocie, leszcze i szczupaki. Jezioro zakwita latem. Jezioro Głębokie jest dużo głębszym akwenem i bardzo czystym. Występują w nim liny, leszcze i karpie. Okolica jeziora Sitno jest znana turystycznie, głównie wśród mieszkańców Trójmiasta i okolic. Dobre zaplecze turystyczne oraz korzystne położenie to powody popularności rejonu.

 

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 069

Sitno, okolice Trójmiasta 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 349
Sezon B: 999

Dobrze wyposażony i przytulny dom położony nad brzegiem jeziora, niedaleko do Trójmiasta. Malownicza okolica i sąsiedztwo jeszcze dwóch jezior umożliwiają aktywny wypoczynek.

  • liczba osób max: 3/5
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 117

Borkowo 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 999
Sezon B: 1 750

Przestronny i wygodny dom położony zaledwie 20km od Gdańska. W okolicy jest kilka jezior, a bogate zaplecze turystyczne okolic Trójmiasta zapewnia aktywny wypoczynek.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 4
  • zwierzęta: tak

Atrakcje w okolicy

okolice Trójmiasta

okolice TrójmiastaTereny położone w odległości do 30km do Trójmiasta, czyli maksymalnie 30 minut samochodem do Gdyni, Sopotu lub Gdańska. Główne jeziora regionu to Kamień, Sitno, Wysoka, Głębokie. Są to tereny wypoczynkowe, porośnięte lasami, malowniczo położone nad jeziorami. Wielu mieszkańców Trójmiasta ma tam swoje domki letniskowe oraz udostępnia noclegi turystom. Dzięki swemu położeniu – jedną nogą w Czytaj dalej