Domki letniskowe Jezioro Kamień

Jezioro Kamień - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Kamień

Jezioro Kamień położone jest w województwie pomorskim, w gminie Szemud. Nad jeziorem położone są miejscowości: Kamień, Moczydła, Dębnik. W okolicy jest kilka innych jezior: Wysoka, Jelonek, Brzeżonko. Jezioro położone jest zaledwie 20km od Trójmiasta, nad jego brzegiem są domki letniskowe oferujące noclegi dla turystów. Jezioro Kamień jest jeziorem polodowcowym o powierzchni 53ha, w najgłębszym miejscu ma około 32m. Jezioro jest zbiornikiem, którym opiekuje się PZW okręg gdański. Jezioro jest systematycznie zarybiane, występują w nim: leszcz. duży okoń, szczupak, węgorz, lin i sum. Jezioro ma łagodne wejścia do wody dostępne także dla dzieci, są liczne pomosty wędkarskie. Niektóre fragmenty brzegu są niedostępne i porośnięte trzciną. Wejścia do wody są trawiaste i piaszczysto-trawiaste. Okolica jeziora Kamień i miejscowości Kamień jest znana i lubiana przez mieszkańców Trójmiasta. Polecamy również wypady nad Zatokę i nad otwarte morze.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 039

Kamień, okolice Trójmiasta Nowość
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 249
Sezon B: 999

Przytulny dom otoczony drzewami. Położony jest w bliskiej odległości od jeziora. Niedaleka odległość od Trójmiasta umożliwia korzystanie z bogatej bazy turystycznej.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Atrakcje w okolicy

okolice Trójmiasta

okolice TrójmiastaTereny położone w odległości do 30km do Trójmiasta, czyli maksymalnie 30 minut samochodem do Gdyni, Sopotu lub Gdańska. Główne jeziora regionu to Kamień, Sitno, Wysoka, Głębokie. Są to tereny wypoczynkowe, porośnięte lasami, malowniczo położone nad jeziorami. Wielu mieszkańców Trójmiasta ma tam swoje domki letniskowe oraz udostępnia noclegi turystom. Dzięki swemu położeniu – jedną nogą w Czytaj dalej