Domki letniskowe Załakowo – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Załakowo

Załakowo – noclegi, domki

Załakowo położone jest w gminie Sierakowice nad Jeziorem Świętym oraz Jeziorem Okonko. Miejscowość leży na trasie Sierakowice – Lębork. W sąsiedztwie są lasy oraz kilka jezior, w tym Jezioro Jumno i Jezioro Kamienickie. Nad Jeziorem Świetym znajduje się kąpielisko z pomostami, wypożyczalnia sprzętu pływającego, wakeboard oraz bar i kręgielnia. Przy Jeziorze Świętym jest także park linowy z trasa dla dzieci. Ze względu na walory przyrodnicze oraz zaplecze turystyczne w Załakowie są także domki letniskowe oraz wioska wakacyjna, gdzie można rezerwować noclegi. Załakowo to także świetna baza wypadowa do zwiedzania Kaszub – do Sierakowic jest 5km, do Lęborka 23km. W odległości ok. 20km znajduje się Park Gigantów z licznymi atrakcjami dla dzieci, w Tuchlinie (8km) jest Mini-Zoo, w Kistowie (15km) jest Hotel Kiston z basenem, jacuzzi, saunami i spa. W Gowidlinie (15km) jest Paint-Ball. W okolicznych lasach są trasy piesze i rowerowe oraz grzyby i jagody. Do Trójmiasta jest. ok. 60Km, także można wybrać się na całodzienna wycieczkę nad morze. Niedaleko znajdują się także Kamienne Kręgi w Węsiorach (23km) pięknie położone w lesie nad jeziorem Długim. Do Sulęczyna, gdzie organizowane są Festiwal Akordeonowy oraz festiwal Jazz w Lesie jest ok. 20km. W odległości ok. 15km znajduje się także piękny kompleks leśny Lasy Mirachowskie z sześcioma rezerwatami przyrody i ciekawymi Grotami Mirachowskimi.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 009

Załakowo, Szwajcaria Kaszubska 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 999
Sezon B: 2 699

Świetnie wyposażony domek o wysokim standardzie. Na działce plac zabaw, miejsce na ognisko, a nad jeziorem piękne kąpielisko ze stanicą, dużym pomostem, kręgle, bar, narty wodne.

 • liczba osób max: 8
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: nie

Domek letniskowy nr 093

Załakowo, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 949
Sezon B: 1 849

Domek położony nad stawem z pomostem. Na działce plac zabaw dla dzieci, altana, grill. Możliwość wynajmów na weekend poza sezonem. Media w cenie.

 • liczba osób max: 6
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 097

Załakowo, Szwajcaria Kaszubska 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 799
Sezon B: 2 149

Świetnie wyposażony domek o wysokim standardzie. Spora, zadbana działka, a na działce hamak, trampolina, grilowędzarnia i wiata na samochód. Nad jeziorem piękne kąpielisko ze stanicą, dużym pomostem, kręgle, bar.

 • liczba osób max: 6/7
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: tylko malutkie, bez kotów

Domek letniskowy nr 099

Załakowo, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 099
Sezon B: 1 949

Domek całoroczny, położony nad zarybianym stawem rybackim, tuż przy malowniczym jeziorze Okonko, w otoczeniu roślinności. Niedaleko ośrodek wypoczynkowy z możliwością wyżywienia lub cateringu.

 • liczba osób max: 6
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tylko małe

Domek letniskowy nr 100

Załakowo, Sulęczyno i okolice 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 099
Sezon B: 1 949

Domek całoroczny położony 50m od zarybianego stawu wędkarskiego z pomostem, tuż przy Jeziorze Okonko, w otoczeniu roślinności. Niedaleko ośrodek wypoczynkowy z kąpieliskiem i plażą. Możliwy catering do domku.

 • liczba osób max: 6
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tylko małe

Atrakcje w okolicy

Szwajcaria Kaszubska

Szwajcaria Kaszubska W 1913 r. po raz pierwszy użyto w polskiej literaturze nazwy Szwajcaria Kaszubska dla określenia części Pojezierza Kaszubskiego obejmującej teren środkowych Kaszub, wokół Kartuz, Somonina, Chmielna i Stężycy. Szwajcaria Kaszubska to obszar charakteryzujący się dużym pofałdowaniem terenu, sporą ilością jezior, małych oczek wodnych i torfowisk. Obejmuje między innymi najwyższe wzniesienie na Niżu Środkowoeuropejskim, jakim jest Czytaj dalej