Domki letniskowe Jezioro Okonko

Jezioro Okonko - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Okonko

Jezioro Okonko położone jest w gminie Sierakowice, tuż przy granicy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, przy miejscowości Załakowo. Jest to małe jezioro, dość głębokie, położone w otoczeniu lasów. Brzeg jest dostępny do kąpieli, jest plaża z wejściem piaszczystym, dogodnym także dla dzieci. Dno jest stabilne. Nad jeziorem usytuowane są domki letniskowe, gdzie można zarezerwować noclegi. Właścicielem jeziora jest Spółdzielnia Gminna z Sierakowic, zezwolenie na wędkowanie wykupuje się w Sierakowicach. Jezioro jest systematycznie zarybiane, występują w nim płocie, okonie, szczupaki, leszcze, liny, sumy oraz karp. Karp jest objęty ochroną i sztuki powyżej 40cm należy wypuszczać. Jezioro jest cenione przez wędkarzy.

Domek letniskowy nr 099

Załakowo, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 549
Sezon B: 1 399

Domek całoroczny, położony nad zarybianym stawem rybackim, tuż przy malowniczym jeziorze Okonko, w otoczeniu roślinności. Niedaleko ośrodek wypoczynkowy z możliwością wyżywienia lub cateringu.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tylko małe

Domek letniskowy nr 100

Załakowo, Sulęczyno i okolice 4.9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 449
Sezon B: 1 249

Domek całoroczny położony 50m od zarybianego stawu wędkarskiego z pomostem, tuż przy Jeziorze Okonko, w otoczeniu roślinności. Niedaleko ośrodek wypoczynkowy z kąpieliskiem i plażą. Możliwy catering do domku.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tylko małe

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolicePełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej