Domki letniskowe Jezioro Święte – noclegi


© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Święte (Załakowo Gwizdówka)
© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Święte

Jezioro Święte – noclegi, domki

Jezioro Święte położone jest w gminie Sierakowice przy miejscowości Załakowo, Skrzeszewo, Bukowina Jezioro ma powierzchnię nieco ponad 23ha i jest dość płytkie – maksymalna głębokości 5m. Jezioro położne jest na skraju Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, otaczają je lasy i pola uprawne. Ze względu na swoje położenie jezioro jest cenione jako miejsce wypoczynku zarówno przez Kaszubów jaki i turystów. Na brzegach znajdują się domki letniskowe oraz ośrodek wypoczynkowy „Na Gwizdówce”, gdzie można wykupić noclegi. Jezioro jest zarybiane, występują w nim głównie lin, płoć, węgorz, karp, sum, szczupak. Właścicielem jeziora jest gmina Sierakowice, pozwolenie wykupuje się na miejscu. Nad Jeziorem Świętym jest piękne, zorganizowane kąpielisko z małym molem oraz wydzieloną częścią dla dzieci. Na brzegu, tuż przy kąpielisku, znajduje się bar. Można także skorzystać z wakeboardu oraz wypożyczyć sprzęt pływający. W ośrodku znajduje się kręgielnia, bar, piłkarzyki i cymbergaj. Nieco dalej znajduje się także park linowy z trasą dla dzieci.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 009

Załakowo, Szwajcaria Kaszubska 5

Świetnie wyposażony domek o wysokim standardzie. Na działce plac zabaw, miejsce na ognisko, a nad jeziorem piękne kąpielisko ze stanicą, dużym pomostem, kręgle, bar, narty wodne.

  • liczba osób max: 8
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: nie

Domek letniskowy nr 097

Załakowo, Szwajcaria Kaszubska 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 799
Sezon B: 2 149

Świetnie wyposażony domek o wysokim standardzie. Spora, zadbana działka, a na działce hamak, trampolina, grilowędzarnia i wiata na samochód. Nad jeziorem piękne kąpielisko ze stanicą, dużym pomostem, kręgle, bar.

  • liczba osób max: 6/7
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tylko malutkie, bez kotów

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Szwajcaria Kaszubska

Szwajcaria Kaszubska W 1913 r. po raz pierwszy użyto w polskiej literaturze nazwy Szwajcaria Kaszubska dla określenia części Pojezierza Kaszubskiego obejmującej teren środkowych Kaszub, wokół Kartuz, Somonina, Chmielna i Stężycy. Szwajcaria Kaszubska to obszar charakteryzujący się dużym pofałdowaniem terenu, sporą ilością jezior, małych oczek wodnych i torfowisk. Obejmuje między innymi najwyższe wzniesienie na Niżu Środkowoeuropejskim, jakim jest Czytaj dalej