Domki letniskowe Jezioro Gowidlińskie – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Gowidlińskie

Jezioro Gowidlińskie – noclegi, domki

Jezioro Gowidlińskie to długie jezioro rynnowe, o urozmaiconej linii brzegowej. Nad jeziorem leżą miejscowości: Gowidlino, Gowidlinko, Borek, Bielawki, Podjazy, Amalka. Brzeg jeziora jest dostępny do kąpieli, w większości trawiasto-piaszczysty. Jest wiele łagodnych wejść do wody dobrych dla dzieci. Na brzegu jest także sporo pomostów wędkarskich, a od strony Gowidlina jest gminne kąpielisko. Na zachodnim brzegu znajduje się ośrodek wczasowy, gdzie jest wypożyczalnia sprzętu wodnego. Wokół jeziora stoją domki letniskowe oraz gospodarstwa oferujące noclegi i wyżywienie. Jezioro Gowidlińskie ma powierzchnię około 400ha, długość 7km, maksymalną głębokość prawie 27m. W jeziorze można złapać ryby: okonie, płocie, leszcze. Pozwolenie na wędkowanie można wykupić w okolicznych sklepach (Podjazy, Borek, Gowidlino) lub w sklepie wędkarskim w Sierakowicach. Jezioro Gowidlińskie jest pięknie położone, otoczone lasami i polami. Kręta linia brzegowa powoduje, że jest wiele “półwyspów”, które porośnięte lasem, lub przeciwnie, zupełnie trawiaste wyglądają bardzo malowniczo. Na jeziorze jest spora wyspa (mniej więcej na wysokości Gowidlinka), o której krąży stara legenda o zapadłym w toni grodzie Gowidlina. Przez jezioro przepływa Słupia, organizowane są także spływy kajakowe.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 011

Widna Góra, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 499
Sezon B: 1 599

PROMOCJA: 24-31.08.24.: 1999zł/7 nocy
Wrzesień: 1599zł/7 nocy
Dom na olbrzymiej działce z boiskiem do siatkówki, wielką trampoliną, placem zabaw, miejscem na ognisko, w domku Wi-Fi. Blisko jezioro z łagodnym wejściem i pomostami, w okolicy grzybne lasy oraz trasy rowerowe i piesze. W oknach moskitiery.

 • liczba osób max: 4/6
 • liczba sypialni: 1
 • zwierzęta: najmniejsze, bez kotów

Domek letniskowy nr 025

Podjazy, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 099
Sezon B: 1 899

Przyjemny dom całoroczny położony w pobliżu lasu, malowniczego Jeziora Gowidlińskiego i rzeki Słupi. Na działce: piaskownica, huśtawka z drabinkami, grill. W sąsiedztwie łąki.

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 106

Widna Góra, Sulęczyno i okolice 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 899
Sezon B: 1 899

Dobrze wyposażony i wygodny dom otoczony zadbanym ogrodem. Na działce znajduje się oczko wodne i wiata biesiadna. Dom położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gowidlińskiego.

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: 1 małe

Domek letniskowy nr 108

Widna Góra, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1949 zł 1 749
Sezon B: 1 719

Promocja pozostałe wolne terminy w sezonie A: 1749zł/7 nocy Dom otoczony ogrodem, z placem zabaw, położony nad malowniczym jeziorem, w otoczeniu lasu. Cicha i spokojna okolica. W okolicy strzeżone kąpielisko.

 • liczba osób max: 4/5
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: nie

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej