Marina Gowidlino

Gminna plaża z pomostami i mariną w Gowidlinie, na Kaszubach, nad Jeziorem Gowidlińskim. (woj. pomorskie, powiat kartuski, gmina Sierakowice) została oddana do użytku w lipcu 2019. Kompleks składa się dwóch z części: rekreacyjnej – z pomostami, kąpieliskiem, strefą dla dzieci i piaszczystą plażą oraz z mariny. W sezonie kąpielisko jest strzeżone (ratownika opłaca gmina). W marinie znajdują się pomosty do cumowania łódek oraz przystań kajakowa, obok mariny znajduje się przestrzeń biwakowa z wiatami biesiadnymi oraz miejscem na ognisko. Parking dla samochodów znajduje się przy plaży. Na plaży sezonowo działa bar oraz organizowane są imprezy gminne. Poza sezonem z kąpieliska korzystają morsy, a z pomostów wędkarze.

Lokalizacja:
54°19’22″N
17°47’35″E

 

 

 

 

 

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 011

Widna Góra, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 299
Sezon B: 1 499

800zł taniej przed i po sezonie: cena 1499zł/7 nocy + opłaty dodatkowe Dom na olbrzymiej działce z boiskiem do siatkówki, wielką trampoliną, placem zabaw, miejscem na ognisko, w domku Wi-Fi. Blisko jezioro z łagodnym wejściem i pomostami, w okolicy grzybne lasy oraz trasy rowerowe i piesze. W oknach moskitiery.

 • liczba osób max: 4/6
 • liczba sypialni: 1
 • zwierzęta: najmniejsze, bez kotów

Domek letniskowy nr 025

Podjazy, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 999
Sezon B: 1 799

Przyjemny dom całoroczny położony w pobliżu lasu, malowniczego Jeziora Gowidlińskiego i rzeki Słupi. Na działce: piaskownica, huśtawka z drabinkami, grill, siatkówka. W sąsiedztwie łąki.

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 070

Mściszewice/Skoczkowo, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 499
Sezon B: 1 999

Domek położony na wysokim brzegu Jeziora Stacinko. Z tarasu jest piękny widok na jezioro. W domku jest bilard i piłkarzyki oraz drugi zadaszony taras. Na działce huśtawka ze zjeżdżalnią i trampolina.

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 106

Widna Góra, Sulęczyno i okolice Nowość
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 799
Sezon B: 1 799

Dobrze wyposażony i wygodny dom otoczony zadbanym ogrodem. Na działce znajduje się oczko wodne i wiata biesiadna. Dom położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gowidlińskiego.

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: 1 małe

Domek letniskowy nr 108

Widna Góra, Sulęczyno i okolice Nowość
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 899
Sezon B: 1 669

Dom otoczony zadbanym ogrodem, położony nad malowniczym jeziorem, w otoczeniu lasów. Dom z wieloma udogodnieniami dla dzieci, w tym: plac zabaw na działce, łóżeczko.

 • liczba osób max: 4/5
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: nie

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej

Szwajcaria Kaszubska

Szwajcaria Kaszubska W 1913 r. po raz pierwszy użyto w polskiej literaturze nazwy Szwajcaria Kaszubska dla określenia części Pojezierza Kaszubskiego obejmującej teren środkowych Kaszub, wokół Kartuz, Somonina, Chmielna i Stężycy. Szwajcaria Kaszubska to obszar charakteryzujący się dużym pofałdowaniem terenu, sporą ilością jezior, małych oczek wodnych i torfowisk. Obejmuje między innymi najwyższe wzniesienie na Niżu Środkowoeuropejskim, jakim jest Czytaj dalej