Domki letniskowe Podjazy – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Podjazy

Podjazy – noclegi, domki

Podjazy to wieś kaszubska położona w gminie Sulęczyno. Miejscowość leży nad Jeziorem Gowidlińskim, w otoczeniu lasów i pól uprawnych. Jezioro Gowidlińskie jest długim jeziorem z urozmaiconą linią brzegową oraz dwoma wyspami. Dzięki objęciu terenu kanalizacją obecnie jest czyste. Nad jeziorem są domki letniskowe skupione w koloniach, gdzie można rezerwować noclegi. W pobliżu są trasy spacerowe pośród pól, miejscami bez żadnych zabudowań, dzięki pagórkowatej rzeźbie terenu rozciągają się piękne widoki o każdej porze roku. Turyści znajdą tutaj spokój i odpoczynek w kontakcie z przyrodą. W Amalce (1km) znajduje się wyciąg narciarski, w Sulęczynie (6km) jest wypożyczalnia rowerów, kąpielisko gminne z pomostem, restauracja. Są tam także organizowane imprezy sezonowe oraz Festiwal Akordeonowy oraz Jazz w Lesie. Do Kamiennych Kręgów w Węsiorach jest 10km, do Mini Zoo w Tuchlinie 5km, do Hotelu Kiston z kręgielnią, basenem, spa, jacuzzi i saunami jest 10km. W Gowidlinie (5km), po drugiej stronie jeziora, jest Panit Ball oraz wypożyczalnia sprzętów pływających. Podjazy to świetna baza wypadowa do zwiedzania Ziemi Kaszubskiej: do Kartuz jest ok. 30km, do Kościerzyny też ok. 30km, do Lęborka ok. 35km, do Szymbarku, Wieżycy, Ostrzyc: 30km, a do Trójmiasta 60km. Nad otwarte morze do Łeby jest 70km.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 025

Podjazy, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 099
Sezon B: 1 899

Przyjemny dom całoroczny położony w pobliżu lasu, malowniczego Jeziora Gowidlińskiego i rzeki Słupi. Na działce: piaskownica, huśtawka z drabinkami, grill. W sąsiedztwie łąki.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 106

Widna Góra, Sulęczyno i okolice 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 899
Sezon B: 1 899

Dobrze wyposażony i wygodny dom otoczony zadbanym ogrodem. Na działce znajduje się oczko wodne i wiata biesiadna. Dom położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gowidlińskiego.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: 1 małe

Domek letniskowy nr 108

Widna Góra, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1949 zł 1 749
Sezon B: 1 719

Promocja w sezonie A: 1749zł/7 nocy Dom otoczony ogrodem, z placem zabaw, położony nad malowniczym jeziorem, w otoczeniu lasu. Cicha i spokojna okolica. W okolicy strzeżone kąpielisko.

  • liczba osób max: 4/5
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: nie

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej