Domki letniskowe Kłosy Dolne – noclegi


© DomFerie – domki letniskowe Kłosy Dolne

Kłosy Dolne – noclegi, domki

Kłosy Dolne to mała wieś położona przy miejscowości Jasień w powiecie bytowskim nad jeziorem Jasień. Jest to miejscowość, która dzięki swojemu położeniu nad sporym jeziorem i na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Słupi stała się miejscowością letniskową. Wokół jeziora usytuowane są domki letniskowe, gdzie letnicy mogą wykupić noclegi. Kłosy leżą w otoczeniu lasów. Dzięki ukształtowaniu terenu i zachowanej przyrodzie okolica pełna jest pięknych widoków. W lasach jest sporo tras pieszych i rowerowych, a w okolicy organizowane są spływy przełomowymi odcinkami płynących w okolicy rzek: Łupawy, Bukowiny i Słupi. Jezioro Jasień położone jest w atrakcyjnej turystycznie gminie Czarna Dąbrówka. Na jej terenie znajduje się kilka jezior, 3 ośrodki rekreacji konnej, w Mikorowie i Rokitach, liczne szlaki rowerowe i piesze, między innymi: szlak rowerowy Ustka – Słupsk -Bytów, “Pętla kaszubska”, ,,Nad Łupawą”, “Na kolejowym szlaku” oraz szlak zielony – 38 km: Barnowiec-Kołczygłowy-Łupawsko-Czarna Dąbrówka i szlak niebieski – 42 km-Rekowo-Bytów-Pomysk-Parchowo-Jasień. Wokół jeziora Jasień prowadzi także ścieżka przyrodnicza. Do najbliższego miasta, Bytowa jest 20km, gdzie można zobaczyć zamek krzyżacki, zabytkowy kościół, młyn i spichlerz.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 110

Kłosy Dolne, Sulęczyno i okolice 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 599
Sezon B: 3 599

Wygodny i bardzo dobrze wyposażony dom otoczony zadbanym ogrodem. Malownicza okolica, blisko do jeziora. Do dyspozycji gości jest duża łódź, prywatny pomost z przystanią, stołem, ławami i miejscem na ognisko.

  • liczba osób max: 8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tylko małe

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej