Domki letniskowe Mściszewice / Skoczkowo – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Mściszewice

Mściszewice / Skoczkowo – noclegi, domki

Mściszewice położone są w gminie Sulęczyno nad Jeziorem Mściszewickim. W pobliżu są także inne mniejsze jeziora. Skoczkowo to malutka wieś położna tuż pod Mściszewicami otoczona lasami. Ze względu na swoje położenie Skoczkowo jest osadą letniskową, gdzie znajdują się domki letniskowe. Zabudowa jest rozproszona, turyści mogą odpoczywać w spokoju i ciszy, można rezerwować noclegi. Okolica jest rolnicza, nie ma zakładów przemysłowych, powietrze jest czyste. W Amalce – odległość 5km – znajdują się wyciąg narciarski, kąpielisko i szkółka żeglarska. W odległości ok. 5km znajdują się kamienne Kręgi w Węsiorach, Mściszewice leżą na trasie szlaku turystycznego Kręgi Kamienne. Do Sulęczyna z kąpieliskiem gminnym ,stadniną koni, wypożyczalnią sprzętów pływających i rowerów jest ok. 6km. Do Mini Zoo w Tuchlinie jest 6km, do hotelu z basenem, kręgielnią, pubem i spa w Kistowie jest 15km. Do Szymbarku z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych jest ok. 20km, do Kościerzyny z aquaparkiem, kinem, galerią handlową, Muzeami Kaszubskim i Kolejnictwa jest 20km. Do Kartuz jest 30km, do Trójmiasta 60km, nad otwarte morze do Łeby 70km. Jest to świetne miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania Kaszub.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 070

Mściszewice/Skoczkowo, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 699
Sezon B: 1 999

Dom z bilardem położony na wysokim brzegu Jeziora Stacinko. Z tarasu jest piękny widok na jezioro. W domu są także piłkarzyki i dart oraz drugi zadaszony taras. Na działce huśtawka ze zjeżdżalnią, trampolina, miejsce na ognisko, piaskownica, zabawki dla dzieci.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej