Domki letniskowe Gostomie – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Gostomie

Gostomie – noclegi, domki

Gostomie położone jest w powiecie kościerskim nad jeziorem Sumino, w sąsiedztwie miejscowości Ogonki i Gostomko. Wsie otaczają piękne lasy pełne tras pieszych i rowerowych o różnym stopniu trudności. Lasy są grzybne. Jezioro Sumino jest bardzo czyste, w okolicy są domki letniskowe, gdzie można wykupić noclegi. Do Sulęczyna drogą dojazdową jest około 20km (można także dojechać rowerem przez las (ok.15km). W Sulęczynie znajduje się wypożyczalnia rowerów, organizowane są: Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy (na przełomie lipca i sierpnia), festiwal jazzowy Jazz w Lesie (pod koniec lipca) oraz festiwal Rock w Rok (sierpień). Do Kościerzyny jest ok.20km, gdzie można odwiedzić: Muzeum Akordeonów (117 instrumentów z różnych krajów) i spróbować własnych sił w grze na tym instrumencie, Muzeum Kolejnictwa zorganizowane w autentycznej, starej parowozowni lub Muzeum Ziemi Kościerskiej. W Kościerzynie jest także aquapark, kino 3D, puby, restauracje i kluby, centra handlowe. W Garczynie (ok.40km) znajduje się ferma strusi, gdzie można zapoznać się ze zwyczajami tych ptaków oraz kupić strusie jaja. Do Starej Kiszewy z zamkiem krzyżackim jest ok.40km. Do Szymbarku z centrum kultury (między innymi: dom do góry nogami, browar, najdłuższa deska świata, dom Sybiraka, skansen) oraz Wieżycy z punktem widokowym jest około 40km. Do Kartuz jest również ok.40km. Można tam zobaczyć słynny kościół poklasztorny z zabytkowym ołtarzem oraz sklepieniem w kształcie wieka trumny. Do Trójmiasta jest 70km.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 022

Gostomie, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 999
Sezon B: 3 699

Dom z łódką, położony nad brzegiem jeziora Sumino, tuż przy kąpielisku z łagodnym wejściem, w sąsiedztwie lasu. Z tarasu i działki jest piękny widok na jezioro i okolicę. Na działce boisko do siatkówki i ognisko. Dom składa się z dwóch niezależnych części, pomieści do 8 osób.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak, bez kotów

Domek letniskowy nr 081

Gostomie, Sulęczyno i okolice 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 199
Sezon B: 1 799

Domek z prywatnym, kredowym kortem tenisowym, położony blisko dużego kąpieliska z łagodnym wejściem. Jezioro jest czyste. W okolicy są lasy z trasami rowerowymi i pieszymi.

  • liczba osób max: 5
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej