Domki letniskowe Jezioro Mausz – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Mausz
© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Mausz

Jezioro Mausz – noclegi, domki

Jezioro Mausz położone jest w w powiecie kartuskim, w pobliżu Sulęcznyna. Nad jeziorem położone są również miejscowości: Kłodno, Frydrychowo, Nowy Dwór. Jezioro Mausz to duże jezioro rynnowe o urozmaiconej linii brzegowej. Powierzchnia jeziora około 380 ha, głębokość maksymalna 45m. Woda w jeziorze jest czysta, występują w nim raki. Bytujące ryby: szczupaki, sandacze, okonie, węgorze, liny , leszcze, płocie, karasie, sielawy. Jezioro jest dzierżawione, pozwolenie na wędkowanie wykupuje się we wsiach. Brzeg jeziora Mausz jest dosępny do kąpieli i w wielu miejscach dobrze do tego przystosowany. Naturalne wejścia do wody są łagodne i trawiaste. Na brzegu znajduje się wiele pomostów i kładek wędkarskich prywatnych oraz ogólnodostępne kąpieliska z pomostami. Nad jeziorem jest wiele domków letniskowych oraz ośrodki wczasowe udostępniające noclegi,wyżywienie i wypożyczenie sprzętu pływającego. Okolice jeziora Mausz wraz z Sulęczynem mają bogate zaplecze i infrastrukturę turystyczną. Rokrocznie w okolicach odbywają się imprezy tematyczne i festiwale muzyki oraz sądostępne sezonowe atrakcje. Rejony jeziora Mausz polecane są dla osób lubiących aktywny wypoczynek i towarzystwo.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 032

Kłodno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 099
Sezon B: 2 799

Dom z 4 sypialniami i atrakcjami dla dzieci: specjalny domek, trampolina, huśtawka, basenik, duża działka. W okolicy możliwość wykupienia wyżywienia i wynajęcia sprzętu pływającego.

 • liczba osób max: 8
 • liczba sypialni: 4
 • zwierzęta: małe

Domek letniskowy nr 035

Frydrychowo, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 300
Sezon B: 2 700

Dom z prywatną linią brzegową i pomostem, łódką i piaskownicą. Z działki i okien roztacza się piękny widok na jezioro. Dostępne rowery. W okolicy wypożyczalnie sprzętu wodnego, stadnina, korty. Maj (bez Majówki Bożego Ciała) oraz październik w cenie 1290zł/7nocy*

 • liczba osób max: 6
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tylko małe

Domek letniskowy nr 050

Kłodno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 949
Sezon B: 2 749

Dom z wieloma atrakcjami dla dzieci: specjalny domek, hamak, trampolina, piaskownica, huśtawka, basenik, 3 rowery. W okolicy możliwość wykupienia wyżywienia i wynajęcia sprzętu pływającego.

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: małe, bez kotów

Domek letniskowy nr 116

Kłodno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 399
Sezon B: 2 399

Dom położony w atrakcyjnej turystycznie okolicy, nad Jeziorem Mausz - w pobliżu ośrodek wypoczynkowy, gdzie można wykupić wyżywienie i wynająć sprzęt pływający.

 • liczba osób max: 6
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tak

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej