Domki letniskowe Jezioro Moczydło / Skarsino – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Moczydło / Skarsino

Jezioro Moczydło / Skarsino – noclegi, domki

Jezioro Moczydło to mały zbiornik położony w gminie Sulęczyno, przy miejscowości Sulęczyno i Żakowo. Jezioro umiejscowione jest pomiędzy lasami i polami uprawnymi. Powierzchnia prawie 14ha, długość linii brzegowej prawie 2km. Jezioro jest rybne, opiekę i zarząd sprawuje PZW Gdańsk. Jezioro połączone jest z malutkim Jeziorem Śmiertelnym położonym w lasach, a te połączone jest z dużym Jeziorem Gowidlińskim. Nieopodal Jeziora Moczydło znajduje się Jezioro Skarsino, także położone pomiędzy lasami i polami. Jezior Moczydło oraz Skarsino są dostępne do kąpieli, wejścia są naturalne. Te małe jeziora z zacisznymi brzegami są alternatywą dla plażowania nad znanymi jeziorami Węgorzyno i Mausz. W okolicy jezior umiejscowione są domki letniskowe, gdzie można rezerwować noclegi.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 075

Sulęczyno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 499
Sezon B: 1 399

Mały domek położony w zacisznej okolicy. Na działce miejsce na ognisko, huśtawka, altana, piaskownica, plac zabaw i bujak ogrodowy. Na wyposażeniu są 2 rowery. Wędkowanie w cenie.

  • liczba osób max: 4/5
  • liczba sypialni: 1
  • zwierzęta: małe

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej