Domki letniskowe Sulęczyno – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Sulęczyno

Sulęczyno – noclegi, domki

Sulęczyno to wieś gminna położona w powiecie kartuskim. Sulęczyno leży pomiędzy dwoma jeziorami – Mausz i Węgorzyno, w otoczeniu lasów. Jest to znana miejscowość letniskowa, w gminnie jest wiele jezior, w tym spore Jezioro Gowidlińskie. Nad jeziorami jest wiele domków letniskowych, gdzie można wypoczywać w kontakcie z naturą. Gmina jest rolnicza, nie ma zakładów przemysłowych, można więc oddychać czystym powietrzem. W lasach, a także pomiędzy polami jest wiele tras rowerowych i pieszych. Można dotrzeć do miejsc, gdzie przyroda jest zachowana w swej naturalnej formie. Nierównomierne ukształtowanie terenu poprzecinanego wstęgami jezior gwarantuje piękne krajobrazy. W samym Sulęczynie jest restauracja, dobre zaopatrzenie oraz wypożyczalnia rowerów. Nad jeziorami są kąpieliska z pomostami oraz wypożyczalnie sprzętów pływających, stadnina koni oraz organizowane są coroczne festiwale: Akordeonowy, Jazz w Lesie. W pobliżu, w Węsiorach (5km) znajdują się Kamienne Kręgi – pięknie położone, ukryte w lesie na brzegu Jeziora Długiego. W odległości ok. 8km znajduje się także Hotel Kiston z basenem, saunami, spa, jacuzzi i stadniną. W Tuchlinie (10km) znajduje się Mini Zoo, a w Zdunowicach (6km) kompleks ze stadniną, placem zabaw i restauracją. Do Trójmiast jest ok. 60km – można wybrać się na całodzienny wypad nad morze, Gdańska, Gdyni czy Sopotu.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 075

Sulęczyno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 099
Sezon B: 1 099

Mały domek położony w zacisznej okolicy. Na działce miejsce na ognisko, huśtawka, altana, piaskownica, plac zabaw i bujak ogrodowy. Na wyposażeniu są 2 rowery. Wędkowanie w cenie.

  • liczba osób max: 4/5
  • liczba sypialni: 1
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Szwajcaria Kaszubska

Szwajcaria Kaszubska W 1913 r. po raz pierwszy użyto w polskiej literaturze nazwy Szwajcaria Kaszubska dla określenia części Pojezierza Kaszubskiego obejmującej teren środkowych Kaszub, wokół Kartuz, Somonina, Chmielna i Stężycy. Szwajcaria Kaszubska to obszar charakteryzujący się dużym pofałdowaniem terenu, sporą ilością jezior, małych oczek wodnych i torfowisk. Obejmuje między innymi najwyższe wzniesienie na Niżu Środkowoeuropejskim, jakim jest Czytaj dalej