Domki letniskowe Sulęczyno – noclegi


© DomFerie – domki letniskowe Sulęczyno

Sulęczyno – noclegi, domki

Sulęczyno to wieś gminna położona w powiecie kartuskim. Sulęczyno leży pomiędzy dwoma jeziorami – Mausz i Węgorzyno, w otoczeniu lasów. Jest to znana miejscowość letniskowa, w gminnie jest wiele jezior, w tym spore Jezioro Gowidlińskie. Nad jeziorami jest wiele domków letniskowych, gdzie można wypoczywać w kontakcie z naturą. Gmina jest rolnicza, nie ma zakładów przemysłowych, można więc oddychać czystym powietrzem. W lasach, a także pomiędzy polami jest wiele tras rowerowych i pieszych. Można dotrzeć do miejsc, gdzie przyroda jest zachowana w swej naturalnej formie. Nierównomierne ukształtowanie terenu poprzecinanego wstęgami jezior gwarantuje piękne krajobrazy. W samym Sulęczynie jest restauracja, dobre zaopatrzenie oraz wypożyczalnia rowerów. Nad jeziorami są kąpieliska z pomostami oraz wypożyczalnie sprzętów pływających, stadnina koni oraz organizowane są coroczne festiwale: Akordeonowy, Jazz w Lesie. W pobliżu, w Węsiorach (5km) znajdują się Kamienne Kręgi – pięknie położone, ukryte w lesie na brzegu Jeziora Długiego. W odległości ok. 8km znajduje się także Hotel Kiston z basenem, saunami, spa, jacuzzi i stadniną. W Tuchlinie (10km) znajduje się Mini Zoo, a w Zdunowicach (6km) kompleks ze stadniną, placem zabaw i restauracją. Do Trójmiast jest ok. 60km – można wybrać się na całodzienny wypad nad morze, Gdańska, Gdyni czy Sopotu.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 032

Kłodno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 099
Sezon B: 2 799

Dom z 4 sypialniami i atrakcjami dla dzieci: specjalny domek, trampolina, huśtawka, basenik, duża działka. W okolicy możliwość wykupienia wyżywienia i wynajęcia sprzętu pływającego.

 • liczba osób max: 8
 • liczba sypialni: 4
 • zwierzęta: małe

Domek letniskowy nr 050

Kłodno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 949
Sezon B: 2 749

Dom z wieloma atrakcjami dla dzieci: specjalny domek, hamak, trampolina, piaskownica, huśtawka, basenik, 3 rowery. W okolicy możliwość wykupienia wyżywienia i wynajęcia sprzętu pływającego.

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: małe, bez kotów

Domek letniskowy nr 052

Sulęczyno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 399
Sezon B: 1 399

Domek położony w sąsiedztwie łąk, blisko grzybnych lasów, niedaleko do kąpieliska nad Jeziorem Węgorzyno lub Jeziorem Mausz. Na działce hamak, altana, pobyt z psem. We wsi dobre zaopatrzenie, restauracje. Cicha okolica.

 • liczba osób max: 4
 • liczba sypialni: 1
 • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 060

Ostrowite, Sulęczyno i okolice 5

Dom położony w otoczeniu lasów, w cichej okolicy, niedaleko dwóch jezior. W pobliżu trasy rowerowe i piesze. Na wyposażeniu bujak, grill, miejsce na ognisko, leżaki, piaskownica, zabawki dla dzieci.

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: nie

Domek letniskowy nr 075

Sulęczyno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 499
Sezon B: 1 399

Mały domek położony w zacisznej okolicy. Na działce miejsce na ognisko, huśtawka, altana, piaskownica, plac zabaw i bujak ogrodowy. Na wyposażeniu są 2 rowery. Wędkowanie w cenie.

 • liczba osób max: 4/5
 • liczba sypialni: 1
 • zwierzęta: małe

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Szwajcaria Kaszubska

Szwajcaria Kaszubska W 1913 r. po raz pierwszy użyto w polskiej literaturze nazwy Szwajcaria Kaszubska dla określenia części Pojezierza Kaszubskiego obejmującej teren środkowych Kaszub, wokół Kartuz, Somonina, Chmielna i Stężycy. Szwajcaria Kaszubska to obszar charakteryzujący się dużym pofałdowaniem terenu, sporą ilością jezior, małych oczek wodnych i torfowisk. Obejmuje między innymi najwyższe wzniesienie na Niżu Środkowoeuropejskim, jakim jest Czytaj dalej