Domki letniskowe Widna Góra

Widna Góra - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Widna Góra

Widna Góra leży w powiecie kartuskim, nad jeziorem Gowidlińskim. Okolice jeziora Gowidlińskiego, dzięki ukształtowaniu terenu, poprzecinanego polami i lasami, obfitują w piękne widoki. Jadąc drogą z Sierakowic, przed Gowidlinem, możemy podziwiać malownicze panoramy. Nad jeziorem są domki letniskowe, gdzie turyści mogą wykupić noclegi. Jest także ośrodek wczasowy (w Gowidlinku), gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający. Z Widnej Góry można wybrać się do Zoo Egzotycznego w Tuchlinie (ok.5km), do Sierakowic (7km), gdzie znajduje się Ołtarz Papieski, a w środy i soboty jest “rynek”. W Sierakowicach jest bardzo dobre zaopatrzenie. W Amalce, za Podjazami, organizowane są dyskoteki. W Sulęczynie (8km) rokrocznie odbywają się imprezy: Jazz w Lesie, Festiwal Akordeonowy oraz Rock w Rok. Za Sulęczynem, w Węsiorach (10km) są kamienne kręgi – pięknie położone, pośród lasów, cmenatrzysko z I-III w. n.e. oraz Gród Gotów, gdzie można zjeść, postrzelać z łuku, a w sezonie odbywają się imprezy okolicznościowe. Można także odwiedzić Park Miniatur w Stryszej Budzie, pod Mirachowem (23km) lub wybrać się na spacer do Lasów Mirachowskich, jednego z piękniejszych i najlepiej zachowanych kompleksów leśnych na Kaszubach. W Lasach Mirachowskich znajdują się także groty otwarte dla zwiedzających. Do Trójmiasta jest zaledwie 60km, można więc wybrać się na całodniową wycieczkę nad morze lub na zwiedzanie.

Domek letniskowy nr 106

Widna Góra, Sulęczyno i okolice 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 499
Sezon B: 1 299

Dobrze wyposażony i wygodny dom otoczony zadbanym ogrodem. Na działce znajduje się oczko wodne i wiata biesiadna. Dom położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gowidlińskiego.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 108

Widna Góra, Sulęczyno i okolice 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 649
Sezon B: 1 479

Dom otoczony zadbanym ogrodem, położony nad malowniczym jeziorem, w otoczeniu lasów. Dom z wieloma udogodnieniami dla dzieci, w tym: plac zabaw na działce, łóżeczko.

  • liczba osób max: 4/5
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: nie

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolicePełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej