Domki letniskowe Widna Góra – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Widna Góra

Widna Góra – noclegi, domki

Widna Góra leży w powiecie kartuskim, nad jeziorem Gowidlińskim. Okolice jeziora Gowidlińskiego, dzięki ukształtowaniu terenu, poprzecinanego polami i lasami, obfitują w piękne widoki. Jadąc drogą z Sierakowic, przed Gowidlinem, możemy podziwiać malownicze panoramy. Nad jeziorem są domki letniskowe, gdzie turyści mogą wykupić noclegi. Jest także ośrodek wczasowy (w Gowidlinku), gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający. Z Widnej Góry można wybrać się do Zoo Egzotycznego w Tuchlinie (ok.5km), do Sierakowic (7km), gdzie znajduje się Ołtarz Papieski, a w środy i soboty jest “rynek”. W Sierakowicach jest bardzo dobre zaopatrzenie. W Amalce, za Podjazami, organizowane są dyskoteki. W Sulęczynie (8km) rokrocznie odbywają się imprezy: Jazz w Lesie, Festiwal Akordeonowy oraz Rock w Rok. Za Sulęczynem, w Węsiorach (10km) są kamienne kręgi – pięknie położone, pośród lasów, cmenatrzysko z I-III w. n.e. oraz Gród Gotów, gdzie można zjeść, postrzelać z łuku, a w sezonie odbywają się imprezy okolicznościowe. Można także odwiedzić Park Miniatur w Stryszej Budzie, pod Mirachowem (23km) lub wybrać się na spacer do Lasów Mirachowskich, jednego z piękniejszych i najlepiej zachowanych kompleksów leśnych na Kaszubach. W Lasach Mirachowskich znajdują się także groty otwarte dla zwiedzających. Do Trójmiasta jest zaledwie 60km, można więc wybrać się na całodniową wycieczkę nad morze lub na zwiedzanie.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 011

Widna Góra, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 499
Sezon B: 1 599

PROMOCJA:
08-15.06: 1599zł/7 nocy
15-22.06: 1599zł/7 nocy
22-29.06: 1999zł/7 nocy
Wrzesień: 1599zł/7 nocy
Dom na olbrzymiej działce z boiskiem do siatkówki, wielką trampoliną, placem zabaw, miejscem na ognisko, w domku Wi-Fi. Blisko jezioro z łagodnym wejściem i pomostami, w okolicy grzybne lasy oraz trasy rowerowe i piesze. W oknach moskitiery.

 • liczba osób max: 4/6
 • liczba sypialni: 1
 • zwierzęta: najmniejsze, bez kotów

Domek letniskowy nr 025

Podjazy, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 099
Sezon B: 1 899

Przyjemny dom całoroczny położony w pobliżu lasu, malowniczego Jeziora Gowidlińskiego i rzeki Słupi. Na działce: piaskownica, huśtawka z drabinkami, grill. W sąsiedztwie łąki.

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 106

Widna Góra, Sulęczyno i okolice 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 899
Sezon B: 1 899

Dobrze wyposażony i wygodny dom otoczony zadbanym ogrodem. Na działce znajduje się oczko wodne i wiata biesiadna. Dom położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gowidlińskiego.

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: 1 małe

Domek letniskowy nr 108

Widna Góra, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1949 zł 1 749
Sezon B: 1 719

Super promocja w terminie 06-13.07.24: 1599zł/7 nocy, pozostałe wolne terminy w sezonie A: 1749zł/7 nocy Dom otoczony ogrodem, z placem zabaw, położony nad malowniczym jeziorem, w otoczeniu lasu. Cicha i spokojna okolica. W okolicy strzeżone kąpielisko.

 • liczba osób max: 4/5
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: nie

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej