Domki letniskowe Kłodno – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Kłodno

Kłodno – noclegi, domki

Kłodno położone jest w powiecie bytowkim nad jeziorem Mausz, niedaleko Sulęczyna. Rejon jeziora Mausz oraz sąsiedniego Węgorzyno jest atrakcyjny turystycznie ze względu na piękne położenie pośród lasów oraz ze względu na rozbudowaną bazę gastronomiczno – noclegową. Nad jeziorami mieszczą się ośrodki wczasowe oraz domki letniskowe oferujące noclegi gościom. W okolicy jest wiele szlaków rowerowych i pieszych, lasy są grzybne, dzięki ukształtowaniu terenu rejon obfituje w piękne widoki. W odległości niecałych 10km znajdują się kamienne kręgi oraz Gród Gotów w Węsiorach. Polecamy odwiedzenie tego malowniczo położonego cmentarzyska, położonego nad jeziorem Długim. W Sulęczynie (5km) znajduje się wypożyczalnia rowerów, organizowane są: Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy (na przełomie lipca i sierpnia), festiwal jazzowy Jazz w Lesie (pod koniec lipca) oraz festiwal Rock w Rok (sierpień). Do Szymbarku z centrum kultury (między innymi: dom do góry nogami, browar, najdłuższa deska świata, dom Sybiraka, skansen) oraz Wieżycy z punktem widokowym jest około 30km. Do Kartuz jest również ok.30km. Można tam zobaczyć słynny kościół poklasztorny z zabytkowym ołtarzem oraz sklepieniem w kształcie wieka trumny. Do Trójmiasta jest 65km, warto wybrać się na całodniową wycieczkę i zobaczyć starówkę gdańską, ZOO, oceanarium w Gdyni, odwiedzić jedno w dużych centrów handlowych lub wypocząć molo w Sopocie.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 032

Kłodno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 099
Sezon B: 2 799

Dom z 4 sypialniami i atrakcjami dla dzieci: specjalny domek, trampolina, huśtawka, basenik, duża działka. W okolicy możliwość wykupienia wyżywienia i wynajęcia sprzętu pływającego.

  • liczba osób max: 8
  • liczba sypialni: 4
  • zwierzęta: małe

Domek letniskowy nr 050

Kłodno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 949
Sezon B: 2 749

Dom z wieloma atrakcjami dla dzieci: specjalny domek, hamak, trampolina, piaskownica, huśtawka, basenik, 3 rowery. W okolicy możliwość wykupienia wyżywienia i wynajęcia sprzętu pływającego.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: małe, bez kotów

Domek letniskowy nr 116

Kłodno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 399
Sezon B: 2 399

Dom położony w atrakcyjnej turystycznie okolicy, nad Jeziorem Mausz - w pobliżu ośrodek wypoczynkowy, gdzie można wykupić wyżywienie i wynająć sprzęt pływający.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej