Domki letniskowe Parchowo – noclegi


© DomFerie – domki letniskowe Parchowo

Parchowo – noclegi, domki

Parchowo jest wsią gminną położoną pośród jezior: Mausz, Żukówko, Stropno, Księże. Tereny otaczające miejscowość to głównie lasy i pola uprawne. Urozmaicona rzeźba terenu – wzniesienia i doliny poprzecinane jeziorami – dostarcza pięknych krajobrazów. Nad jeziorami są kąpieliska oraz domki letniskowe do wynajmu dla turystów. Otaczające lasy są grzybne, a jeziora rybne. Nad Jeziorem Mausz znajduje się kilka stanic wodnych. W pobliskim Sulęczynie (8km) znajduje się wypożyczalnia rowerów, restauracja serwująca dania kuchni kaszubskiej oraz organizowane są Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy (na przełomie lipca i sierpnia) oraz festiwal jazzowy Jazz w Lesie (pod koniec lipca). W Parchowie można obejrzeć Neoromański kościół św. Mikołaja. W odległości około 12km znajdują się pięknie położone Kamienne Kręgi w Węsiorach. W Kistowie, 13km, znajduje się Hotel Kiston z basenem, saunami i kręgielnią. Do Szymbarku, gdzie znajduje się centrum CEPR (z domem do góry nogami, bunkrami, browarem, krainą baśni i wieloma innymi atrakcjami) jest ok. 30km, do mini Zoo w Tuchlinie jest ok 20km, 25km jest do Gołubia z ogrodem botanicznym oraz pobliskimi, położnymi w lasach kurhanami Uniradze. Do Trójmiasta jest 70km.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 004

Parchowo, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 399
Sezon B: 2 599

Dom z prywatną linią brzegową, zaciszna okolica, lasy wokół. Piękne widoki na dwa jeziora i okolicę. Pomost wędkarski, łódka, rower wodny, plac zabaw, hamak.

  • liczba osób max: 6/7
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej